Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kisvárdán vagy Nyíregyházán...

Kisvárdán vagy Nyíregyházán fényképezésre hol találhatnèk alanyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hobbi szinten fotózok, szeretnék elindulni portré irányba is, de nem tudom, hogy hogyan találjak alanyt gyakorláshoz.


Nem vagyok válogatós, bárki megfelelő lenne.


Nem tudom, hogy mennyire jó ötlet utcán random lányokat leszólítani, megkérni őket.



2018. aug. 30. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

akár az utcán is próbálkozhatsz, legfeljebb nemet mondanak. csak attól függ, mennyire vagy jó kapcsolatteremtő - na meg hogy a másik fél mennyire nyitott ilyesmire.

ha nem annyira megy az ilyesmi, akkor érdemesebb ismeretségi körben kezdeni, mert ott már van köztetek kapcsolat, legalább azt tudja, ki vagy és kevésbé sejt mögé valami hátsó számdékot.


érdemes lehet az elején elmondanod, hogy nem levetkőztetni akarod, elmondani, vagy akár rögtön mutatni mintát telefonon, milyen képeket akarsz csinálni. nem árt az sem, ha felkészülést, hogy legyen modell szerződésed (meg hogy mi az és miért kell), ebből is láthatják, hogy komolyan gondolod és nem csak egy random próbálkozó vagy, aki csak ilyen dumával akarja lefektetni őket...

2018. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akár felteheted a kérdésedet a Nyíregyen Hallottam csoportban is Facebookon, ott nagyon sok embert elér.
2018. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért pl az sem mindegy, jogi szeretnél e ezért pénzt kérni, lenne e különlegesebb téma (amihez neki pl ruhát kell külön venni, ami ugye pénzbe kerül).

Én Kisvárdi vagyok, de félnék így egy idegenhez elmenni. :)

2018. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért is félnél, mikor az elején, mikor leszólítottak, akkor megkérdezted a fotóst, hogy viheted-e a súlyemelő bátyádat kísérőnek, és ő azt mondta, hogy természetesen?
2018. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem bántok, fektetek le senkit sem ilyen dumával. Fotózni szeretnék, nem pedig mást.
2018. szept. 3. 20:53
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.

Egyetemre kerültem (Debrecen).

Aranyosak a csoporttársaim, róluk készült már pár fotósorozat.

Szóval a kérdés már tárgytalannak tekjnrheto.

2018. szept. 28. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárki megfelelne, miért csak lányokat gondoltál leszólítani? :D
2018. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!