Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesek, nektek milyen...

Huszonévesek, nektek milyen az életetek egy átlagos nap?

Figyelt kérdés
Mit csináltok hétköznap? Hétvégén? Mivel telnek a napjaitok? Mit csináltok?

2018. aug. 31. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Így nyáron sajnos nem sok mindent csinálok: felkelek, eszek, olvasok, ha kell, elintézek néhány dolgot, vásárolok stb, de egyébként egész nap olvasok és zenét hallgatok. Hétvégén néha több a program, rokonokkal, barátokkal találkozok, de mostanában már a hétvége is olyan, mint a hétköznap. Párommal igyekszünk több közös programot csinálj, csak sokat dolgozik, utazik, fáradt. Két hét múlva kezdődik az egyetem, végre lesz egy kis rendszer a napjaimban, ez motivál már hónapok óta. Nagyon kell a változás.
2018. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

De jo neked. Mindennap semmi dolgod sincs csak fekszel, zenét hallgatsz.

Ahogy szerintem minden huszonévesnek ebből áll az élete, eltartják őket, ők meg csak fekszenek egész nap az ágyban.

2018. aug. 31. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Igaz még nem vagyok 20 éves, csak októberben leszek annyi de azért válaszolok.

Reggel hatkor kelek, elbuszozom a munkahelyemre, 8-4-ig dolgozom. Utána haza buszozom, aztán vagy megyek még további két órát vigyázni egy kisgyerekre, vagy egy idős párnak segítek a ház körüli dolgokban. Olyan hét, nyolc óra felé érek haza, evés, fürdés, alvás.

Szombaton meglátogatom anyumat aki tőlem 150 kilométerre lakik.

Vasárnap a nagymamámhoz megyek.

2018. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
60%

Eddig:

Nyaraltam, dolgoztam


Szeptembertől:

Hétköznap tanulok, kutatok és tanítok.

Konstans:

Hétvégén túrázni szoktunk haverokkal. Vagy beülünk valahova inni.

Minden másnap edzek(itt most nem karácsony és húsvét másnapjara gondolok).

Hobbiként festek, néha bicózok esetleg sorozatokat nézek.

2018. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha ennyire tudod, hogy mit csinálnak, akkor miért tetted fel ezt a kérdést? Unatkozol? Neked sincs jobb dolgod, mi?
2018. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Dolgozom 9-től 5-ig,hétköznap és hétvégén is össze-vissza.Este 6-ra érek haza,otthon már csak pakolászom eszem,előveszek néhány hobbit amit csinálni szoktam,és a háziállataimmal törődök.Ha szabadnapos vagyok elmegyünk a párommal a szomszéd városba vásárolgatni,vagy csak sétálni.Néha viszont jó csak úgy otthon lenni és elnyúlni egy jó film előtt.Engem az zavar,hogy összemosódnak a napjaim ès sokszor nincs 2 szabadnapom egyben,így néha elúszom a tennivalóimmal.Irigylem azokat akik otthon élnek,mint egy gyerek,és nyáriszünetben sem szorulnak rá,hogy dolgozzanak,nekem ilyen sosem volt,és fura is lenne ennyi idősen.
2018. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

Csak kíváncsiságból. De a gyanúm beigazolódott. Xd

2018. aug. 31. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Engem is "eltartanak" a szüleim, ez nem valami szégyellnivaló titok, nem gondolom, hogy emiatt rosszul kellene éreznem magam. Nem élősködöm rajtuk, ők vállaltak már eleve úgy gyerek(ek)et, hogy tudták, hogy támogatni tudnak majd, ha tovább szeretnék tanulni. Most nyáron másfél hónapig itthon voltam, változó programjaim voltak. Volt, hogy találkoztam a barátaimmal, elmentünk moziba vagy csak simán valakinél sütögettünk, társasoztunk, beszélgettünk. Sokszor segítettem akár a nagymamámnál, akár itthon a házimunkában vagy amiben kellett, takarítottam, fát pakoltam, főztem. Pár programot szerveztem a szüleimmel, testvéreimmel. Volt, hogy csak itthon ültem egész nap és olvastam, filmeket és sorozatokat néztem. Jövő héten kezdődik az egyetem, beköltözök a kollégiumba, aztán egészen a vizsgaidőszakig reggeltől estig vagy késő délutánig óráról órára rohangálok, utána pedig késő estig tanulok majd. Igyekszem majd rendszeresen sportolni is, legalább heti 3-4 alkalommal, vizsgaidőszakban pedig 6:45-től este 10-ig kisebb megszakításokkal tanulok majd.
2018. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyaron hetkoznap dolgozom, edzem. Hetvegen pihenek, edzem.

Suliidoben suliba jarok, dolgozom, amikor tudok es edzem.

2018. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nemaRendőrség ***** válasza:
Mik ezek a lepontozások?
2018. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!