Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan 20-30 év közötti...

Van itt olyan 20-30 év közötti (főként férfi) vagy akár idősebb, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Mostanában bárkivel feljön ez a téma, hogy nőként nem rajongok a gyerekekért és inkább építenék karriert és utaznék, mintsem háztartást vezessek és gyereket neveljek, egyre többen néznek rám furcsán. Anno középiskolában is, de minél idősebb vagyok, annál inkább fekete báránynak érzem magam.

Főleg a férfiak csodálkoznak rá.

Van még itt olyan férfi, aki nem akar? Csak kíváncsiságból, nincs ismerkedési szándékom, van párom. Szimplán érdekel, milyen az arány.

Illetve, ha hasonló korú nő van, tőle is szívesen hallanám, miért nem akar, és hogy lehet lepattintani a kérdezőskődő, kötekedő embereket.



2018. szept. 1. 01:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
67%
Egy csomo ilyen pasi van
2018. szept. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
55%
Van persze. De ha komoly szintre emeled a karrier építését ott nagy súlyt fektetnek erre. Pl. hogy bízol meg valakiben akinek nincs senie?! Ergo nem tud társas kapcsolatokat kiépíteni vagy nincs ami felelősségteljes döntésekre ösztönözze... Nyilván ezek is olyan sztereotípiák mint nem is olyan régen a tetovált emberekkel kapcsolatban. Ami ellen persze lehet lázadni de erősebb kutya b...ik. Nem véletlen akkora a kereslet és nem véletlen keresnek jól a homoszexuális prostituáltak.
2018. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
67%
bár még nem vagyok 20 éves de én soha nem akarnék gyereket
2018. szept. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Én szertnek de reménytelen a helyzet
2018. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem mozgatott meg a téma. Mindenki jön a rizsával, hogy utód meg mit hagysz magad után ha meghalsz... Hát akkor már pont nem érdekel mert halott leszek :D Szóval jelen állás szerint max akkor lenne gyerekem ha megvannak a stabil alapok és a leendő párom nagyon ragaszkodna hozzá. 28/F
2018. szept. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, van: egyáltalán nem akarok gyereket, mert nem látom Mo.-n értelmének a dolgot.
2018. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, 25L. Otthon nem reklamozom, szerencsere eleg tavol allunk egymastol ahhoz, hogy kerdezoskodjenek. Barataim kozul harman kerdeztek, annyit mondtam, hogy ragaszkodom a szabadsagomhoz.
2018. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van, 34/F

Jól elvagyok a gyerekekkel, de sosem éreztem késztetést a családalapításra.

2018. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 at__us ***** válasza:
56%

25 évesen férfiként nem nagyon akarok még, de őszintén szólva ha 1-2 év múlva összejönnék egy nővel (most jelenleg nincs) és rá 1-2 évre elkezdené felhozni a gyerek témát, akkor ultimátumot adnék neki, vagy én vagy a gyerek!

Ne érts félre, nem azt mondom, hogy nem akarok, de 25-30 év között még biztos nem, van elég más tenni való pl. karrier építés területén.

2018. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz sikeres karriered gyerek nélkül. Az mutatja a megbízhatóságot, keményebb szavakkal a zsarolhatóságot. Akinek családja van, az a végtelenégig zsigerelhető, nem fog egybnől felállni és csak úgy arrébmenni. Van egy olyan érzésem, hogy te nem a saját véleményed osztod a témáról, hanem valami propagandaszöveget, amit benyaltál, vagy nagyon fiatal vagy.
2018. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!