Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora gondok vannak a 18-30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora gondok vannak a 18-30 közötti lányokkal? Rengeteg az érettebb hölgyek kegyeit kereső fiatal fiúról tudok (10-15 év korkülönbséggel a nők javára). Az már csak a ráadás, hogy mégis HOL/HOGYAN ismerkednek ezek egyáltalán össze?

Figyelt kérdés

Egy isősebb nő könnyedén gyermekded, bohókás, éretlennek titulálhatná ezeket a hozzá képest jócskán fiatal fiúcskákat, nem tudom minek próbálkoznak egyáltalán náluk?


Hisz már a leszólítás/ismerkedés legelején biztosra vehető, hogy a delikvens kapni fog jó néhány kosarat a hölgy(ek)től!


Ennyire más életszakaszokban járó, más tapasztalatokkal rendelkező, mást igénylő, mára vágyó, más libidójú egyének hogyan és hol boronálódhatnak mégis össze?


Mivel (milyen (normális és nem infantilis) szöveggel) kezdeményeznek egyáltalán a fiúk náluk?


No és persze "a legszebb" a legvégére: a nők rettentő nagy többsége ebben a korban családdal (férjjel, gyermek(ek)kel) rendelkeznek, azt sem tud(hat)ják, hogy ki(ke)t érdemes leszólítaniuk...



2017. márc. 27. 12:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Internet mond valamit?

Szerinted az utcán kompromitálja magát egy gyermekes anyuka egy 15 évvel fiatalabb pasival?

Facebook, Twoo, Badoo, love.hu, eropolis.hu....soroljam? Tele van szexuálisan elhanyagolt, kiéhezett férjes asszonyokkal, anyukákkal. Csak válogatni kell közöttük.

2017. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
A tapasztalat inkább az hogy az idősebb nők kezdeményeznek.
2017. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzunk már az elején valamit első! Lehet rossz topikba írtam ki a kérdést, de nem szexéhes férjezett elhanyagolt anyukák a célcsoport, pont ellenkezőleg! (De ennek a részletes leírásból tisztának kellene lennie, még akkor is, ha nem megfelelő helyre íródott ki a kérdés.) EGYEDÜLÁLLÓ hölgyekről van szó! De ott van a leírásban, hogy ezek a fiúcskák hol és mivel szólítják meg ezeket a hölgyeket, kiszűrve - pont a te általad említett - férjezett/párral rendelkező nőket?
2017. márc. 27. 12:55
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 37F vagyok és én meg azt tapasztalom, hogy rengeteg a fiatal csaj, aki simán kezdeményez nálam, akiknek az apukája is lehetnék simán! Amúgy tényleg rengeteg a kiéhezett korombeli hölgy , akiket nem bír a férje a munka mellett kielégíteni. Én ezeket a hölgyeket jobban előtérbe helyezem, mint amikor tényleg a 20 évvel fiatalabb lányok jönnek oda hozzám. Nem mondom, hogy elzavarom őket, mert nem nézek ki 37-nek semmiképp, így aki nem tudja azt hiheti, hogy a 20-as éveim legvége felé járhatok csak.
2017. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

38 éves vagyok, és a 9 évvel fiatalabb párom egy dohányboltban ismertem meg, teljesen véletlenül.

de ne gondold, hogy azonnal szex, meg ilyesmi, de ott kérte az első randit. :-)

2017. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"De ne gondold, hogy azonnal szex, meg ilyesmi, de ott kérte az első randit. :-)"


Köszi a válaszod, de éppen előtted írtam, hogy lehet nem a megfelelő helyre íródott ki a kérdés, tehát nem a szex érdekel (elsősorban).


Sokkal inkább az érzelmi (és ÉRTELMI!) szál(ak).

2017. márc. 27. 13:05
 7/26 A kérdező kommentje:

"Amúgy tényleg rengeteg a kiéhezett korombeli hölgy , akiket nem bír a férje a munka mellett kielégíteni."


Kösz a te válaszodat is, de ezt olvasva biztos frenetikusan jól nézhetsz ki, már csak azért is, mert hozzám nem jönnek oda fiatal csajok, pedig minden ismerősöm azt mondja ilyen fejjel hogy nincs már három barátnőd?! :D


És téged is kiegészítelek: egyedülálló hölgyekről van a leírásban szó. Kell a francnak férjezett nő! :D Még ha kielégítetlen is...

2017. márc. 27. 13:11
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igen, de én próbáltam , arról az oldalról is bemutatni, hogy ha hozzám 37 éves fejjel odamernek jönni fiatalabb csajok, akkor miért ne mernének odamenni fiatalabb fiúk is az én korosztályomban lévő hölgyekhez. Mondjuk az másik kérdés, úgy vettem észre, hogy a mai fiatal csajok sokkal tökösebbek, mint a fiatal srácok...ez , azért régen nem így volt. Bármilyen szöveggel odalibbenhetnek az emberekhez fiatalabbak. Mondom nekem az is közrejátszik, hogy nem nézek ki 37-nek és 95%-ban tuti emiatt is sodródnak oda a fiatalabb csajok. Viszont a fiatalabb fiúk meg szeretnének idősebb nőket, akik jól néznek ki, mert az meg menő a társaságában és ezért is próbálkoznak. Most én is elvonatkoztattam ebben az írásomban a szex részétől.
2017. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kell kedves kérdező dogmának venni hogy csak szerencsétlen és esetlen kiskamasz fiúcskák szólítanak le idősebb nőket hebegve. Idősebb egyedülálló nők elég rámenősen tudnak nyomulni fiatalabb férfiakra. Mert a saját korosztályukról már lekéstek, maradnak a tapasztalatlan fiatal srácok.
2017. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14%
Én azt nem értem meg, hogy ezek a fiatal kölykök hogy nem értik meg, hogy 99%ban az ilyen érett hölgyek letojják magas ívről ezeket a srácokat. Nagy nagy kivétel ha a srác olyan kaliber aki el tud csábítani egy ilyen nőt, de ha te ilyen kaliberű vagy akkor nem interneten próbálsz kérdezősködni.
2017. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!