Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy a is van ez? Magyarázatot...

Hogy a is van ez? Magyarázatot kérek!

Figyelt kérdés

Mikor kijelenti valaki, hogy ő szűz-szűz felállásból szeretne kezdeni, vagy csak az aktuálisan alakuló kapcsolatában próbálja kicsit elodázni a testiséget, akkor jellemzően le van osztva az illető, mert, hogy "mindennek alapja a jó szex" meg "legyél lényegretörő, derítsd ki gyorsan, hogy a legfontosabb dolog megy-e köztetek".



És ugyanezen közegből jön rengeteg szakítós siralom, amikben szinte mindig szerepel, hogy "az ágyban csillagos ötös volt" meg "a szex rendben volt" meg "az fullos volt vele"


Akkor most mi is van?

Mégsem elég azt várni, hogy a szex majd mindent elsimít, áthidal, kiegyensúlyoz?

Nem biztos, hogy a másik is élvezte amit én nagyon, csak nyilván ennek máshogy v sehogy sem ad hangot?

Kimondhatjuk, hogy az összenövés hiánya - igaz több egyéniséget hagy nekem de - instabillá tesz egy bármilyen jónak induló kapcsolatot?

Lehetséges, hogy két nagyon különböző ember megkeresi az abszolút közös nevezőt, míg két nagyon hasonló ember meg azt a keveset sem bírja összehozni és csak erőlködnek?

Szóval egy csomóan úgy "szerelmesek", hogy közben egy-egy, útban lévő szokást képtelenek kidobni a boldogság érdekében?


Kérdezlek téged. Igen, pont téged.


2018. szept. 1. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A jó szex szükséges, de nem elégséges feltétele a boldog párkapcsolatnak. Viszont nagyon könnyen kideríthető, hogy jól működik-e a két ember között. Akkor miért ne próbáljuk meg minél előbb?

Ha valakinek nem volt jó a szex, de ezt nem mondja el, az az ő személyes kommunikációs problémája. Nem nagyon lehet vele mit tenni, majd a sokadik pofáraesés után megtanulja, hogy fontos a kommunikáció.

Az összecsiszolódás is szükséges, de hasonlóképpen nem elégséges feltétel. Ha nem megy, abból nem lesz stabil kapcsolat.

A nagyon különböző emberekkel az a tapasztalatom, hogy annyira izgalmasak, hogy az kezdetben elfed minden negatív tulajdonságot. A sok újdonság mellett felbukkanó néhány problémát könnyű kompromisszummal elrendezni. Itt csak az a kérdés, hogy mi marad, ha lecsengtek az újdonságok.

Hasonlóval még nem volt dolgom, így csak feltételezem, hogy mivel ott kevesebb az újdonság és az izgalom, a kompromisszum jobban tud fájni, ezért kevésbé hajlanak rá az emberek.

2018. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátom és én eszméletlenül különbözünk, indul ez kapásból onnan, hogy én most lettem húsz ő meg 28.

Én optimista vagyok, ő pesszimista realista.

Vannak közös pontok, de sokkal több van amiben különbözünk.

Veke lenni az ágyban... hát tökéletes. Legelőször is meglepődtem milyen vele, pedig nem az volt életem legjobb aktusa, mégsem fogom elfelejteni soha.

Szerintem is szükséges hogy működjön az ágyban is a kapcsolat de ehhez össze is kell csiszolodni. És hiába van egy hullámhosszon egy pár, ha az ágyban nem megy, akkor ott kell hangolodni a másikra ha együtt akarnak maradni.

2018. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!