Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért veszik zaklatásnak az...

Miért veszik zaklatásnak az emberek az üzeneteimet facebookon?

Figyelt kérdés

Azért lehet ez, mert alapvetően nem azért állnak szóba egyáltalán velem mert szimpatikus vagyok nekik, hanem szánalomból, mert megsajnálnak hogy tisztára magányos vagyok?


Küldök néhány üzenetet amikor mondjuk nincs fent éppen chaten, a másik már azon kiakad, zaklatásnak veszi, kelletmetlenül érzi magát miatta. Majd idővel lekoptat a francba.

Valahogy más emberek között ez nem így működik szerintem, nem akadnak ennyire ki amiatt, hogy az ismerősük üzenetet küld nekik


2018. szept. 2. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez azert elegge fugg attol, hogy mit irsz!
2018. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Minden kéretlen üzenet zaklatás.


Volt már ilyenből feljelentés és a bíró megmondta hogy egy üzenet is zaklatás.


Tehát először illik megkérdezni hogy zavarhalak e?!

(ha nem vagy vele olyan viszonyban hogy a csak úgy odaírogass neki valamit)

2018. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban függ attól is,hogy mit írsz nekik,illetve lehet,hogy túl nyomulós ezáltal túl sok vagy már számukra..
2018. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik rettenetes poénokkal és közhelyes dolgokkal próbálják fenntartani a beszélgetést és nagyon látszik ez egy főleg egyoldalú dolog...


Igen, abban a helyzetben elég zavaró ha nem te vagy a hiperaktív barom és mások is írnak rá, akikkel szívesen beszélnél, de te kevességből vissza írsz annak a kevésbé kedvelt személynek és megpróbálod lerázni.

2018. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Addig fogadnak el az emberek (és úgy se sokan), amíg keveset írok csak
2018. szept. 2. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak legyen érdekes amit írsz. Akarjanak ők is beszélni veled...


Nekem voltam olyan ismerősöm, akivel naponta órákat beszéltünk, folyamatosan a messengeren. Ott mindeketten sokat írtunk, mert érdekelt mindkettőnket hogy a másikkal pontosan mi van.


Ha egyszer találkozok vele az egyetemen, akkor nem érdekel, hogy 6 évesen elestél a biciklivel :D

2018. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Veled
2018. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!