Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Két sport hobbiként hogyan...

Két sport hobbiként hogyan fér el egymás mellett?

Figyelt kérdés

Nekem két nagy szerelmem van sportok terén, és amikor csak tehetem hódolok is nekik, foglalkozom velük. Mindkettőről tud a környezetem, hogy szeretem őket viszont magamba nem tudom ezt lerendezni. Úgy szeretném, hogy csak egyik érdekeljen, de az nagyon és legyek benne kitűnő, de nem így van. Mind a kettőt imádom és nem tudom elhagyni egyiket sem.

Másnak olyan jó mert csak egy valamibe jobbak úgy igazán, csak arról ismeretesek, míg én kettővel vagyok így. Azonban többször megkérdezték már, hogy most akkor melyiket űzöm hát, egyiket vagy másikat?



2018. szept. 3. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Velem is így volt ez. Ha csak hobbinak akarod, akkor megférnek. Viszont ha valamelyiket versenyszerűen akarod űzni akkor már nem könnyen.

Mi a két sport ha megkérdezhetem?:)

2018. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEm értelek, miért gond a két sport egymás mellett???
2018. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom versenyszerűen egyiket sem, dehogyis. Annyira jó azért nem vagyok egyikben sem. Az egyik a foci a másik pedig az autóversenyzés (gokartozás amit néha én is megengedhetek magamnak).

A foci kicsit elérhetőbb, olcsóbb, noha költök eleget a felszereléseimre, viszont a gokart meg úgy en bloc az autósportok ugye rettentő drágák.

Csak azért nem férnek el mert ha megkérdezik, hogy mi a hobbim akkor mindkettőt szoktam mondani mert muszáj, vagy ha megismernek akkor rájönnek az emberek maguktól is, és mindig furcsán néznek, hogy hogy lehet a kettőt egyszerre, meg hogy jön össze a kettő egymással?!

2018. szept. 3. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben persze, csináld. Nem értem miért néznének furán. Mármint nem is hasonlít a két hobbi. Egy embernek meg lehet több hobbija, ez természetes. Lehet rossz körökben mozogsz.:D

Ha téged ez tesz boldoggá, kijössz anyagilag, akkor nem is értem mi a probléma. Simán lehet.

2018. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán épp azért mert nem hasonlít egymásra a kettő. Ha mondjuk kézilabda volna meg a foci akkor az inkább érthető volna. Vagy motocross meg gokart.
2018. szept. 3. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért is mert az embereknek nagyon sok esetben 1 vagy esetleg 0 hobbija van.

De hajrá ^^

2018. szept. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 2 sportot űzök, az egyiket versenyszerűen, a másikat hobbiból, de senki nem nézett még hülyének, pedig totál különböző a kettő.

Nem is nagyon értem a problémádat :D

2018. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elárulnád, hogy miket? Kíváncsivá tettél.

Egyébként én sem fognám fel problémának ha más sem akadna fent ezen, de akkor valószínűleg tényleg csak nem megfelelő emberekkel vagyok körülvéve. :D

2018. szept. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!