Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert ilyen gyakori hogy a...

Miert ilyen gyakori hogy a legjobb baratnok a baratnoiket az akkori pasijuk miatt hagyjak el? Miert nem fer meg egymas mellett? Csak en tudtam ugy intezni a dolgaim h mindkettore legyen eleg idom? Felpontozok!

Figyelt kérdés
Legjobb baratnom a pasija miatt elhagyott.. Pontosabban mert egyszer mar besokaltam es elmondtam neki h szeretnem hha nem habi szinten talakoznank, mikor a baratjaval ketnaponta..eldobott magatol, azt mondja elarultam. De eleg sok embert ismerek aki hasonloan jart..

2013. júl. 17. 02:16
 1/4 Titkos Málna válasza:
Van úgy, hogy a pasi akarja és ő befolyásolja a lány viselkedését, én tapasztaltam a tesóm haverjánál a csaj teljesen papucsot csinált belőle (ez fordított esetben is előfordul).
2013. júl. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Én vagy nagyon csinálok valmait, vagy sehogy. Ha szerelmi kapcsolatot építek, akkor egy fia gondolatom sincs más dolgokra.
2013. júl. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de velem is hasonló volt, bár nem ilyen szélsőségesen, egyszerűen csak elmaradt a barátság, mert a barátnőm meg a barátja egymás nélkül szó szerint egy tapottat sem tettek, szóval onnantól se közös fagyizás, se mozi, semmi nem lehetett úgy, hogy ne jöjjön a srác is. Nem volt bajom a fiúval, de ez így azért már nem volt igazi barátság, semmiről se tudtunk beszélgetni, együtt jöttek, együtt mentek... Szóval én nem keresem őt már. Ő néha keres, hogy menjek VELÜK valahova, de az alól általában kibújok.
2013. júl. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, ja, mintha nem is te meg a barátnőd lógnátok együtt, hanem csak odacsapódnál a párhoz. Szerintem bunkóság ezt elvárni. Felesleges harmadik lesz az illető, mégha nem is ez a tervük.
2013. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!