Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez iskola után?

Miért van ez iskola után?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején: egy olyan iskolába járok, amit nem szeretek. Már elsőben át akartam volna menni másik suliba, de szüleim nem engedték. Ez a negyedik évem ott. Nagyon rosszul, kényelmetlenül érzem magam ott. Hétfőn volt a tanévnyitó és miután hazaértem nagyon fájt a vádlim. Mintha 30 km-t gyalogoltam volna...

Aztán ma is hazaértem, késő délután. Ma meg a térdeim kezdtek el fájni pokolian. Az lenne a kérdésem, hogy ez mitől van? Nyáron sportoltam rendszeresen, dolgozni jártam és semmi bajom, fájdalmam nem volt ezek után. De iskola után mindig fáj valamim :D...pedig ott csak ülni kell. Nem lehet, hogy lelki probléma miatt van ez az egész?

Köszönöm a válaszokat.



2018. szept. 4. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
De, valoszinuleg pszichesen van.
2018. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichés. Egész biztosan, nálam is ez van..
2018. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalam is volt ilyen idoszak, amikor gyakorlatilag sirva vanszorogtam haza a fajdalomtol, pedig 10 perc seta volt a gimi. Annyira fajt a terdem lelki okok miatt, hogy mar azt vizionaltam, hogy jobb lenne, ha amputalnak, csak szunjon meg a fajdalom.
2018. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt régebben, főleg így a tanév kezdeténél :o mondjuk én nyáron csak döglöttem, alig mentem ki még a házból is, szóval azt hittem, amiatt van, hogy elsorvadtak a sok itthonüléstől a lábizmaim xd De ezek szerint lehet, hogy nálam is pszichés oka lehetett, mert én is gyűlöltem az iskolámat, az osztályt, stb.
2018. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!