Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért drogozik a legtöbb gyerek?

Miért drogozik a legtöbb gyerek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, de már kezdem unni, hogy az összes osztálytársam és a legtöbb ismerőseim már semmi másról nem tudnak beszélni csak ezekről a dolgokról. És ami még jobb, hogy dicsekednek is vele. Nem értem miért jó nekik ha csomó pénzt költenek el ilyen dolgokra amik még ráadásul károsak is. Én is sokszor kipróbálhattam volna de egyszerűen nem láttam értelmét, hogy miért lenne jó. Vagy lehet, hogy csak velem van a gond amiért nem akarom ezeket kipróbálni?

2018. szept. 3. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a "legtöbb gyerek" az eléggé túlzás, egyszerűen rossz társaságban mozogsz ezek szerint. Én mikor egyetemre jártam nemrég, rengeteg embert ismertem (és még csak gyerekek sem voltak már), mégsem tudtam egyről sem aki drogozna. Az ital más, azt 10 év fölött valóban az emberek 90%-a tolja, de az nem egyenlő a drogokkal (legalábbis nem a hátköznapi értelemben).
2018. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak te jársz ilyen alja suliba ahol "a legtöbb gyerek" drogozik?
2018. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Lázadásból. Annyira tiltják, hogy el kezdi érdekelni őket a dolog, meg addig a pár pillanatig, vagy nemtom meddig talán jól érzik magukat tőle; és akkor akár a jövőbeni egészségük rovására is szeretnének talán lelkileg olyan magasra repülni. Meg menőzésből, meg hogy éreztessék saját magukkal, hogy ők függetlenek, szeretik érezni a hatalmat, hogy nekik nem parancsol senki. Meg pl a tiltott gyümi mindig édesebb, valahol azt hallottam. Én ezeket gondolom, meg ezeket hallottam ilyen témában. Szal tehát amúgy pl ebben élik meg a függetlenségüket; szerintem ez a mérvadó, enm a menőzés. Meg pl hogy jó érzést adhat állítólag tényleg, ogy ami felemelő tud lenni.
2018. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, hogy egy 2. kerületi suli nem egy alja suli, de ezek szerint tévedtem...
2018. szept. 3. 20:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy többiek, a legtöbbet úgy is lehet értelmezni, hogy a legtöbb drogos miért drogozik; tehát nem konkrétan az összes gyerek nagy százalékára gondol, hanem , hogy mi az indoka annak, hogy a drogosok drogoznak. Hogy a drogos gyerekek drogoznak.
2018. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaaa, akkor mégiscsak úgy kell értelmezni; hát akkor hallották, hogy egyvalaki kipróbálta ,és nem bukott le, és el kezdte őket is érdekelni. A többieket, és akkor a végén már esetleg adogatták egymásnak.
2018. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki dicsekszik vele, annál egy fellángolás az egész. Az igazi réteg fiatalon lelépett otthonról vagy leszarja a világot, és szúrja magát, heroinnal vagy intravénásan is használható dizájnerrel.

Aki 20-30 éve él drogokkal, elhiheted hogy nem menőzésből csinálja, csak belekerült egy olyan közegbe ahol elfogadják olyannak amilyen, és ilyenek között lelt barátokra, háttérre.


Ne is kérdezd a miérteket, aki soha egy füves cigit nem szívott el, az nem fogja megérteni, főleg a durvább szerekkel élőket és az Ő világukat.


A pénz náluk annyit jelent hogy ha van, akkor jó minden, ha nincs akkor mennek betörni, seftelni, és nem csak cigányok, magyarok is, egykori egyetemisták akik pont ezért estek ki a suliból...


Nézz bele ebbe fővárosban készült 3 kis videóba, és gondolkozz el mi az amiben különbözöl tőlük.

https://www.youtube.com/watch?v=71OvctkdgnY

https://www.youtube.com/watch?v=zVJV_pScqxo

https://www.youtube.com/watch?v=KO02mZ9H8UY

2018. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Igen, mert illegális , és ki akarnak tűnni, hogy ők ezt is "megtehetik" . Aztán majd 10év múlva nézzenek szembe a múltjukkal.

Mert úgy gondolják "menő" , ahogy a 14 éves a cigarettázásról. A saját korosztályból akarnak kitűnni. A felsőbb korosztály persze alapból lenézi őket, mert buták. Lázadó fiatalok. Csak ezzel az a baj, hogy kinőni sem lehet rosszabb esetben, mert majd rászokik és később csak rosszabb lesz és megbánja.

Ha anyuci meg apuci tudná, hogy mire költi az édes kicsi fia a zsebpénzét kapna egykét pofont meghiszem.

Az se okés aki megveszi a 16évesnek... Vagy kitudja honnan szedi, az se teljesen normális. Tudnia kéne hogy 16 éves korában az ember lázad , de nem a drogokkal kellene überelni.

Ki lehet próbálni , de nagyon könnyű rászokni , emellett ki tudja a te szervezeted hogy reagálna rá.

( Hányás..legjobb esetben)

Van aki meg azért csinálja, mert trauma érte , nem tudja feldolgozni a múltat, beteg, de ezek csak lázadó kisgyerekek akik később majd meg fogják bánni a hülyeségeiket.

2018. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt túlzás,hogy a legtöbb de valóban sok gyerek állt rá a cuccra.Azért mondjuk látszik,hogy manapság már “divat”lett mert régen a drogosok titokban csinálták,mostmeg már kb világgá kiáltják.
2018. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Épp elég baj az, hogy ma már világgá kürtölik, és nem történik semmi. A rendőrségnek ezzel kellene foglalkozni, az ilyenek begyűjtésével és törvény elé állításával, nem a tilosban parkolókkal meg azokkal akik 300 Ft adót elfelejtettek befizetni.
2018. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!