Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tőlem is nagy szemétség lenne?

Tőlem is nagy szemétség lenne?

Figyelt kérdés

Segítenétek nekem egy aljas, de nem törvénysértő átverésben?

Az a helyzet, hogy nagyon akartam venni valamit a jófogáson.

De a hapi össze-vissza irogatott, majd azt hazudta h eladta másnak.

3 hét múlva újra feltette ugyanazt a dolgot.

Majd a profilképe alapján ugye felismert és megint össze- vissza hazudozgatott.

Megint levette és újra feltette ugyanazt ugyanúgy,de másik névvel. Írtam neki. Ő azt ígérte h elküldi. De aztán mégsem küldte el.

Majd megint feltette. Rákérdeztünk h most elakarja adni vagy sem, mert jól tudjuk már h mindíg ő az. Elég bunkón megjegyezte hogy csak szórakozgatott.

Nagyon sok időmet elpazarolta és a telefonbeszélgetéseink sem voltak olcsók.Nagyon felbosszantott.


Azt találtam ki, hogy olyan címre vagy címekre kérem a csomagja küldését ami üresen áll. Üresen álló házak címére. Vagyis senki nem tudja átvenni.

Nyugi a szállítást amúgyis ingyenesen hírdeti. Nem veszít vele pénzt. Míg én sajnos már vesztettem miatta.De törvényt nem akarok sérteni és nem akarok nagy kárt tenni benne csak egy kicsit rabolni az ő idejét és idegeit.


Vagy ha ez tőlem is bunkóság akkor ezt a véleményeiteket is megírhatjátok.

Nem vagyok benne biztos h valóban megtegyem-e vagy se.



2018. szept. 5. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelentsd be a rendorsegnek. Ezt csalasnak hivjak. Fizettetni fognak vele.

A jofogasnak is utana,hogy zarja ki.

2018. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ötlet önmagában nem rossz és jogos, de a mai világban téged vennének érte elő, így inkább azt javaslom én is amit az első írt.
2018. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igaz. De a jófogásnál ho, jelentsem ezt?

A rendőrnek azért nem lehet, mert nem tudom a címét.

Telefonszámát állandóan variálja.

2018. szept. 5. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Még régen kb 12-15 éves lehettem (most 21 vagyok), amikor a TVben láttam egy olyan irigyhónajmirigy részt, ahol egy öreg néni kiment a meleg felvonulásra és elkezdett tojással és kenyérrel dobálózni olyan felkiálltásokkal, hogy "Miattatok nincs mit ennünk" :)


Szerintem ehez hasonlóan te csinálsz belőle problémát. Ezt már akkor abba kellet volna hagynod amikor elsőnek mondta, hogy eladta és tovább kellet volna állnod.


Erre még tovább basztattad és rengeteg időt fordítottál arra, hogy valahogy bosszút állj rajta.


Így nem, hogy elpazaroltad az idődet még a kedvedet is elrondottad. Ha neked olyan keveset ér az időd meg annyira unatkozol, hogy ilyeneken tudsz gondolkodni, akkor hajrá, de a végén köszönd meg az embernek, hogy megadta a lehetőséget, hogy kicsit lefoglald magad :D


Ha számít az idő és pénz, ami rettenetesen szorosan összefügg direkt és indirekt módon is, akkor nem csak abba hagyod ezt a baromságot, hanem ezt a kérdést sem követed, mert értelmetlen ezzel foglalkoznod.


Ezzel nem vitát akarok indítani ha írsz valószínűleg nem fogok reagálni rá, mert minek parazoljam erre az időmet, csak egy jó tanács.

2018. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel két komment is hangsúlyozta, hogy védd magad, bár régi kérdés, megválaszolom.


Lévén nem törvénysértő , ahogy írtad is, nem tudsz mit tenni. "Szándékosan megtéveszt; elhitet olyan dolgot, ami nem igaz; rászed, beugrat"; ez az átverés, de Neked anyagi károd nem származott belőle.


Nem utaltál rá előre.


Ez kb az az eset, hogy mindig, amikor lemennék fánkért a CBA-ba, azt mondják, eladták az összeset, pedig furcsa, hogy előttem is volt és utánam is szokott lenni.


Ez csak bosszantó; számítottál valamire, amit nem kaptál meg; mindenhol azt mondanák, vedd meg máshol.


Amúgy, lehet a jellemed nem volt szimpi neki vagy (és hívj naivnak) az adott termékből folyamatosan kapott újat és újat.


Szóval a kérdésre a válasz, Tőled nem szemétség lenne, hanem értelmetlen, jogtalan.

2019. márc. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!