Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemétség amit tett velem?

Szemétség amit tett velem?

Figyelt kérdés
a suliban a srácc elmondta hogy szeret, én hazudtam neki, hogy énis... de aztán elmondtam neki, hogy nem, erre azt mondta, hogy szemét vagyok. én sírtam, mert nagyon megbántott a dumájával. beteg voltam, és a barátjának azt írta, hogy aggódik értem. írt viberen, hogy hogy vagyok, én válaszoltam, de megkérdeztem, hogy it mondott neki a barátnőm, mert nyári szünetben nem találkoztam a barátnőmmel. azt mondta titok, én kértem, hogy ondja el, mert a legjobb barátnőmről van szó. azt írta: csak akkor, ha azt mondod, hogy szeretsz. én tiltakoztam, mert már az első veszekedésünknél gyanus volt nekem, nem hogy még szeressem!aztán, kiderült, hogy hazudott, nem tud semmit a barátnőmről. >( szerintetek ez szemétség tőle? megérdemli, hogy sulikezdésnél felpofozzam? ti mit csinálnátok bosszúként vele?

2017. aug. 30. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:
tudja, hogy mást szeretek, még is el akar csenni. az összes fiú a suliban bukik rám, de nem tudom őket lerázni
2017. aug. 30. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaaa, szerintem reggel már fel sem kel a nap egy akkora problémától.
2017. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy érted?
2017. aug. 30. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:

"én hazudtam neki, hogy énis... de aztán elmondtam neki, hogy nem,"

Nem szabad hazudni! A hazugság csak bajt szül.

2017. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom, nagy hülyeséget tettem! már én is bánom. az a csomó, hogy tudom milyen érzés, ha csalódnod kell. de a kérdés lényege, most nem ez
2017. aug. 30. 20:47
 6/6 2*Sü ***** válasza:
100%

> én hazudtam neki, hogy énis


Nos mit lehet erre mondani. Te kezdtél el valaki más érzelmeivel, sőt a legmélyebb érzelmeivel játszani. Ezzel vérig aláztad a srácot. Te kezdtél keverni, mint egy fagyigép. Van erre pár közmondás: Ki mint vet, úgy arat. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.


Szemétség az, ha azt állítja, hogy van valami, amit tud a barátnődről, miközben nem? Kevésbé, mint amit te tettél, mert bár ez is hazugság, de legalább nem más mély érzéseivel játszik. Tulajdonképpen ebből milyen károd származott pontosan?


> megérdemli, hogy sulikezdésnél felpofozzam? ti mit csinálnátok bosszúként vele?


Nem, nem érdemli meg, még ha nem is feltétlenül etikus, amit tett. Amit te tettél, az kevésbé etikus, mégsem pofozott fel érte. Bosszú?!? Én inkább elgondolkodnék a helyedben azon, hogy bizony a tetteinknek következményei vannak, és ha hibáztunk, akkor vállaljuk érte a következményeket, nyeljük le a békát, ha már mi főztük a levesbe.

2017. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!