Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék rendelni egy Jbl...

Szeretnék rendelni egy Jbl hangszórót. Az egyik adok veszek portálon találtam egy embert aki elvileg a németországi jbl gyárban dolgozik és ezért van kedvezménye megvásárolni az ottani dolgokat olcsobban. Megéri előreutalni neki?

Figyelt kérdés
Rengeteg pozitiv értékelése van a profilján jbl eladásokkal kapcsolatban, illetve 10 éve tag azon az oldalon ahol hirdeti. Csak mivel úgy tud hozni hogy ha előre elutalom neki a pénzt, mivel nem akar senkinek előre finanszírozni. Véleményeteket szeretném kérni arról hogy elutaljam neki-e a pénzt.

2018. szept. 6. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az értékelései alapján megbízhatónak tűnik, és az oldal is garantálja, hogy átverés esetén kártalanítanak valamilyen formában, akkor nyugodtan megteheted.

Én külföldről szoktam rendelni gyakran, és volt már, hogy gyanúsan sok ideig nem jött meg a csomag, és a hirdető csak terelt, úgyhogy követeltem, hogy térítsék vissza a pénzemet, és nagyon hamar vissza is utalták.

2018. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megadod az elérhetőségét? :D
2018. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!