Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ismerkedni emberekk...

Hogy lehet ismerkedni emberekkel? Mindenki bele van merülve a telefonjába.

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni az emberek felé, mármint élőben. De azt tapasztalom, hogy ez szinte lehetetlen. Budapesten élek, sokat megyek bkv-val és gyalog is, de sosem ismerek meg új embereket, csak pénzt kérnek tőlem az utcán, pedig mindig megörülök, ha szólnak hozzám. Nem adok, erre durván leszidnak.

Ha szimpatikus valaki, rámosolygok, néha visszamosolyog, aztán telózik tovább vagy észreveszem, hogy zene van a fülében. Néha beszélgetek pár szót idős emberekkel, de ennyi. Ha elmegyek egyedül egy programra, pl. koncertre, akkor azt látom, hogy mindenki az előadót videózza és nincs semmiféle összekapaszkodva éneklés, tánc. Volt már, hogy beszélgetni próbáltam, de nyomkodták a telefonjukat az emberek és nem figyeltek.


2018. szept. 9. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen ez igaz, én is sokat gondoltam erre...

Pl egy x helyre belépsz ( busz , épület) az emberek többsége a telefonon lóg, amióta az okostelefonok bejöttek a képbe , mindenkinek az van.

Online tud leni 24/7 akar...van olyan ismerősöm

Hogy beszélek hozza és percenként csipog a telefonja.

Én is keresek beszelgeto partnert de nem személyesen hanem chet v messenger ilyesmire gondoltam a távolság miatt írni jobb először.

Ritka olyan embert kifogni aki szinten beszegetni szeretne ahogyan te is, de probalkoz lehet hogy sikerül.

Sok sikert::))

2018. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Szerintem menj el egy olyan közösségi alkalomra,ahol kifejezetten tiltott a mobiltelefon használata.Például egy zarándoklatra,egy vezető által szervezett kirándulásra,önismeretei programokra,stb.Sajnos az utcán nem fog menni az ismerkedés az előbb leírtak miatt.Remélem segítettem,szia!
2018. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!