Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy lehetetlen,...

Miért vagyok egy lehetetlen, érdektelen, nyom. Rék?

Figyelt kérdés
Utálokmár élni. Egy életemben egy senki vagyok. Senlit se érdeklek mindenki lenéz. Suliban is mindenki elvan engem kihagynak mindenből ide-oda hívják egymást engem lese sza.nak. A lányok a többi fiún csak nevetnek, elolvadnak sokszór tőlük én meg ott se vagyok. Én meg sokszor meg se tudok szólalni. Mindenki kedvére szekáll de még sokszor itthon is lenéznek semmit se mernek rámbízni. Elegem van hogy egy ilyen érdektelen, unalmas, nyomo.ék barom vagyok. Mit csináljak már??
2018. szept. 11. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöször is mondd meg, hogy mi az a rék.
2018. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert még írni sem tudsz normálisan.
2018. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba az önsajnálatot.

Megvan?

Utána nyisd ki a szád, de ne itt és most, hanem akkor és amikor elszalasztod a lehetőségeket.A suli nem egy mennyország, tudom, és gyorsan elkönyvelnek olyannak amilyen arcodat ott mutatod.

Vagy hagyd figyelmen kívül őket és várj arra vagy azokra akik fogékonyabbak rád, vagy változz, változtass!

2018. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"itthon is lenéznek semmit se mernek rámbízni." gratulalok a szuleidnek, gondolom ok voltak az elsok akik elultettek benned ezt az ertektelensegi erzest. a suliban pedig amig nem leszel magabiztos addig nem fognak figyelni rad es kerulni fognak, sajnks az alacsony onertekelsu embereket kerulik az emberek es nem szivesen baratkoznak veluk. mivel emiatt a csoportbol is kilognak, konnyen valhatnak aldozatta. az emberek mikor belepnek egy kozossegbe hozzak magukkal a feszultsegeiket, es ezt adjak ki azon, akik valamennyire kilognak a csoportbol, vagy egyaltalan nem tagjai annak. amit ilyenkor tehetsz, h eszreveszed, h nem igaz amit a szuleid rolad allitanak es amit ereztetnek veled. roviden annyi ennek az egesznek a dinamikaja, h az alacsony onertekelesu, serult szulok keresnek maguknak egy aldozatot akire aztan kivetithetik a sajat kissebrendusegi erzeseiket, ezzel csokkentve azt. ebben sokszor van irigykedes, tudazos bantas stb. mergezo szuloknek hivjak oket, en ezt kicsit tag fogalomnak tartom, de a lenyeg ugyan az. bantanak teged, mert utaljak magukat. ha pontosabban is utanaolvasol ennek a temanak akkor rafogsz jonni, h a szuleid miert is neznek le es ereztetik veled, h szerencsetlen vagy. elarulom a titok egy reszet: nem amiatt, mert tenyleg az lennel. aztan innen lehet epitkezni es megkeresni azokat azberteteket amiket valojaban kepviselsz. aztan ahogy magabiztosabb leszel, ugy fog befogadni a kozosseg es kezdenek elmulni majdna bantasok is. neked szerencsed van, mert fiatal vagy, tehat a szemelyiseged meg nem alakult ki, illetve meg nagyon friss, konnyen valtoztathatsz. meg annyi, h a bantalmazo szulok nagyon konnyen eltudnaj ultetni a gyerekben olyan viselkedesi mintakat ami alapjan ujra az aldozatszerepbe kenyszeritik oket egy madik kozossegben. erdemes pszichologushoz is menned szerintem, o okosabb ilyen teren, mint az internetes cikkek. sok sikert! 18/f
2018. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dicsérj meg naponta három embert. Légy udvarias.

Sorolhatnám. A lényeg, úgy bánik veled a világ, ahogy te bánsz magaddal.

2018. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!