Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti ha várnátok a...

Lányok ti ha várnátok a buszra és megálna egy kedves fickó a buszmegállóban kocsival és felajánlaná hogy elvisz mert mondjuk ő is arra megy mint ti . Ti beszállnátok? Kort is írjatok légyszíves.

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szállnák be. Kitudja milyen szándékai vannak. Nem véletlenül tanítják már a kisgyerekeknek is, hogy idegen kocsijába nem szállhatnak be. Én is kaptam már pár ilyen felajánlást, de őszintén, rám ezek a frászt hozták.


18/L

2018. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2018. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szállnék be. Aztán majd a hírekben lesz rólam legközelebb szó, úgy mint “megtalálták az eltűnt lány meggyalázott tetemét” és az első reakciója mindenkinek az lenne, hogy “De minek szállt be egy idegen mellé a kis hülye, hogy lehetett ennyire óvatlan?”
2018. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, velem nemrégiben történt, hogy álltam a buszmegállóban munka után, sajnos elég kietlen hely.

Megállt egy fekete autós férfi és nézett pár percig.

Elkezdtem a telefont nyomogatni, majd felhívtam a barátom, hogy addig is beszéljünk. Még állt kicsit, majd elhajtott. Lehet rosszul lett, én meg csak túl sok horrort nézek. De fura volt, hogy bámult.

2018. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ennyire szar ez a világ. bezzeg régen.....
2018. szept. 11. 18:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Régen is voltak ilyen esetek, nemcsak filmen.

De az tény, hogy barátom édesanyja például lestoppolt Lengyelországba egyik barátnőjével és senki nem kezdett ki velük, jó harminc éve.

2018. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szállnék be semmilyen idegen kocsijába. Akkor sem, ha nő lenne. Nem, nem azért, mert a "mai nők mind rbanckvák, bezzeg ha béemvé lenne" vagy mittudomén, a nagyanyám sem csinált volna ilyesmi fiatalkorában.
2018. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments. Ott ülök mellette kiszolgáltatottan, oda visz ahova akar... Semmi kedvem ahhoz, hogy megerőszakoljanak és/vagy elvágják a torkom, köszi.

17/L

2018. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismerem, akkor nem.

Sajnos van rossz élményem első randiról is úgy, hogy beszélgettünk előtte. Nem mernék beülni senki mellé emiatt úgy, hogy azt sem tudom ki az az ember. Ilyen szituban még nő mellé sem biztos.

2018. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
en meg ugy se, h ferfi vagyok. ha no lennek, meg plane nem szallnek be.
2018. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!