Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki távolságtartó és...

Ha valaki távolságtartó és direkt levegőnek néz, de nekem mégis szimpatikus az illető, akkor mi lenne a megoldás, hogy normálisan viselkedjen velem?

Figyelt kérdés
emberek, barátok, ismerkedés, szimpátia
2018. szept. 13. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Jellemző, velem minden lány ilyen volt eddig. Próbáltam normális, kedves lenni (már közben rájöttem hogy ez volt a baj, a mai lányoknak az jön be ha rájuk ordítasz 200 ember előtt hogy "jó a segged r1b1!"), mind levegőnek nézett, volt aki tiltott, más csak simán ignorált, megint más inkább gyorsan összejött valakivel (akivel 1 hónap múlva szét is ment) csak hogy ne velem kelljen. Ez van, el kell fogadni. Majd a következő életben.
2018. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es Te bizonyára soha nem tévesztesz, amikor telefonról írsz...Tudsz Te egyáltalán hibázni? Mit gondolsz?:)
2018. szept. 13. 18:45
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Ne a telefont hibáztasd azért, mert tanulatlan vagy. Ha már itt tartunk, a szövegértelmezéssel is gondjaid vannak? Miért a kiegészítés mezőbe írtad a kulcsszavakat a kérdés kiírásakor? Szóval ne hőzöngj, hanem tanulj.
2018. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Csak a tényeket közöltem. Ha nem tetszik valami mért írsz? Gondolod, hogy kíváncsi vagyok egy, olyan szenny ember véleményére, mint amilyen Te vagy? Az érzelmi intelligenciád egyenlő lehet a 0-val. Kiírtam egy kérdést, hogy segítséget kérjek, Te meg azzal vagy elfoglalva, hogy a hibáimat keresed? Ki a francnak képzeled magad?
2018. szept. 13. 19:03
 15/16 A kérdező kommentje:

"Miért a kiegészítés mezőbe írtad a kulcsszavakat a kérdés kiírásakor?"


- A változatosság kedvéért.

2018. szept. 13. 19:07
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyébként Én is kérdeztem tőled valamit vagy gondjaid vannak a szövegértelmezéssel??
2018. szept. 13. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!