Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek 315 millió forint...

Akinek 315 millió forint vagyona van mennyire számít gazdagnak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 17:20
 1/10 anonim válasza:
100%
Annyira, hogy elég jól megtud élni belőle és sok mindent megengedhet magának. És ha nem szórja a pénzt, akkor még dolgoznia sem kell. Mivel egy átlag magyar család kb. 160 millió forintot keres (havi 300e forinttal számolva) az egész életében.
2018. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Elég jól. Abból már futja Ferrarira, vagy Lamborghinire.
2018. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennyit már be lehet úgy osztani, hogy ne kelljen dolgozni.
2018. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ, hogy kitől származik a pénz, milyen forrásból, hány ember áttaposásán keresztűl:)
2018. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Mihez és kihez képest gazdagnak? Egy átlagos jobb módú Német család Vermögene....
2018. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Sok, de nem kevés. Egy hajléktalanhoz képest gazdag, egy középszinten élőhöz képest is, egy luxusabb körülmények közt élőhőz is, azonban egyvalakihez képest csak kb. 4. osztályos tanulónak számít.
2018. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
szerintem annyira, hogy dolgoznia már nem kell életében soha. Ha van esze, és ingatlanokat vesz, amiket kiad, akkor csak nőni fog a vagyona és kényelmesen megél egész életében. Ennél pedig ki akar gazdagabb lenni, minek is.
2018. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a negyedének is örülnék:D
2018. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Építs egy atombunkert,vegyél egy kétéltű tankot bele,azt is alakítsd át,hogy radioaktív sugárzás ellen védjen,minimum 30 évre elegendő ennivaló,és víz,meg amik kellenek az új élet elkezdéséhez,szóval kell egy nagy lyuk a földbe ahol mindent tudsz tárolni,és hopp már nincs is pénzed,ezt a kérdést is megoldottam.
2018. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a gazdagság nem egy univerzálisan meghatározott fogalom, ahol azt tudjuk mondani, hogy ha van X milliód akkor te már az vagy.


Sokaknak már az gazdagság ha nem kell nézni a boltban az árakat és megveheti magának az epret akkor amikor akarja.


Meg van olyan, akinél ott kezdődik, hogy van 5-6 sport kocsija.


Ez a pénz már elég ahoz, hogy valalki ne dolgozzon és viszonylag átlagos életet éljen élete végéig, de igazán sokra nem jó.


Pl.: Budapest belvárosában már tudsz venni egy egész jó félig meddig dunára néző penthouse szerűséget olyan 130-150 mill körül, ami még nem olyan 130 nm plusz erkély. Meg mondjuk egy sportosabb autó, amit magamnak eltudnék képzelni egy Audi R8, ami még viszonylag nem drága és egy mindennapira meg egy Tesla ... Ezeknek a fenntartása plusz megvétele stb... már ott is egy 100 millió környékén vagyunk.


Én még nem kezdtünk el utazgatni, enni, inni szórakozni stb...


Nekem ez az életforma jelentené a gazdagságot. Ehez még mindig kevés a 315 millió hacsak nem akarsz pár éven belül nincstelen lenni :), de ez elég szubjektív. Van akinek ennél alacsonyabban sőt akár magasabban van a gazdag mércéje.

2018. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!