Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek 1,5 millió Forint...

Szerintetek 1,5 millió Forint elég arra, hogy külön költözzek anyáméktól? Nyertem szerencsejátékon, és minél előbb le szeretnék válni tőlük.20 F

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez pár hónap lakbérre 3 hónap kaucióra költözési költségre lazán elég . Ha be tudod osztani és 5-6 kilót félre teszel szűkösebb időkre nyert ügyed van . Senkinek ne mondd el ne adj kölcsön se kétes ügyletekbe játékokra ne verd el .
2018. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Például a szülőfalumban kereken 1 millióért adtak el egy falu széli szomszédmentes házat. Persze a falu lakói a 30 km-re lévő városba járnak dolgozni, vagy saját otthoni jövedelmük van, például valami gazdaság. Ott még struccot is tenyésztenek főállásban, vagyis nem csak munkahelyből élnek a lakói.
2018. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Egy jó kocsira sem elég ennyi, 20 évesen pénz nélkül hova mennél? Utcára tudnál csak, valami csatornába ahol a meleg víz vezetékei futnak.

Albérletből albérletbe mennél örök életedre, ha ez megfelel akkor meg teheted a lépést.

26F

2018. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből Borsodban lakást veszel és marad 3 havi fizud.


Fontos, hogy HOL akarod ezt megtenni.

Én 135 ezer forinttal a számlámon váltam le a szülőkről. Mellette volt kerestem, ami a havi albérletet és még másik 20 ezer forintot jelentett. Nem mondom, hogy fényesen éltem, meg néha lopni kellett a kaját, vagy kunyizni, mert nagyobb kiadások földhöz vágtak rendesen, de nem kellett többet elviselnem a testi fenyítést és a

lelki terrort, amit szülőktől kaptam.

Persze ahhoz túl sokat kerestem, hogy szociális úton kollégiumot kapjak a veszprémi egyetemen. Olyat csak az kapott, aki saját autóval járt a városban :) - de ez egy másik lelki sérülés, ami nem ide való.


Amikor már rendesen kerestem a boltnak mindent 5x visszafizettem, amit kaját loptam tőlük egy ujjlenyomat mentes borítékban egy bocsánat kérő levéllel.


Ez 15 éve volt. Akkor az albérlet (1 szoba másik 3 emberrel) kijött 17 ezer forintból egy hónapban rezsivel együtt.


Ma 1.5 millióból találsz olyan albit, amit akár egyedül is fizethetsz, de ha spórolni akarsz, akkor egyetemisták által kivett albiba betársulsz. Úgy olcsóbb és lesznek haverjaid is :)

2018. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Találtam albérletet is már, 2 másik volt osztálytársammal megyünk Budapestre, 3 szobás lakás, és holnap költözünk 😍😍😍😍😍 Végre a saját lábamra állhatok!!
2018. szept. 1. 19:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért próbálj meg egy lakástakarékot nyitni és alapban félretenni egymilliót.

Elég lesz a takarék és milla önerőnek és vehetsz egy kis lakást.

Én elhiszem, hogy most baromi boldog vagy, de miből fogsz megélni Pesten? Munkát minél hamarabb keress, mert 3 hónap múlva kulloghatsz vissza anyádékhoz!

2018. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez rekord!

5 óra alatt találni budapesti bérelt lakást és hozzá partnereket, nem semmi!:)

2018. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
másfél milla elég. de 3 óra albérletet találni bp-en, az tutira nem elég, ugyhogy ne hülyits itt
2018. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja és jó hír, hogy az egyik volt osztálytársam rokona ajánlotta fel, 120+rezsiert lenne eredetileg, de levitte 90+rezsire, mivel rokon, es igy csak 30+rezsit kell fizetni, ami nagyon jo lehetoseg, ajandek egyszeruen
2018. szept. 2. 00:36
 10/18 A kérdező kommentje:
Rezsi harmadat*
2018. szept. 2. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!