Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretsz kerékpározni?

Miért szeretsz kerékpározni?

Figyelt kérdés

Merre? Mennyit? Kivel? +?

(kor)


2018. szept. 16. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Egyedül 10km naponta. Azér szeretek mer jó.
2018. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha jó idő van, akkor a nyakamba veszem a Duna-partot, és csak megyek, fürdetem az arcom az ellenszélben és a napfényben, beszívom a természet és a víz illatát. Általában a párommal, vagy a legjobb barátnőmmel megyünk. Spinningre is járok, de azt másért szeretem, de így nem okoz gondot 50-80 km letekerése sem. Városban nem használok kerékpárt, mert az már közlekedés lenne, az pedig mindig stresszel jár (hülye autós, hülye gyalogos, hülye mindenki:D, én pedig nem keverem bele a kerékpározásba a közlekedés okozta stresszt. 47/N
2018. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyedül vagy barátokkal, családdal.A táv változó.Imádom, kikapcsol, felszabadít,jó a testnek és léleknek is.
2018. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én városi közlekedésre használom, mindenhová azzal megyek. Munkába is. Kényelmes, nem kell várni a villamosra, nem kell bérletet venni. Hazafelé bevásárolok, bármit elhozok a csomagtartón: mosóport, vagy akár egy rekesz ásványvizet!

És nem utolsósorban néha egész jól esik egy kis mozgás!

N/48.

2018. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
1, A gyorsaság, a szabadság érzete jó, ugyanakkor megtenni távokat és örülni, hogy képes voltam megtenni azt; 3, 5-15km. rendszertelenül, de volt időszak, amikor szinte naponta; 4, Csakis egyedül. /36F/
2018. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Mert jó, Balaton, Velencei tó, es az eerdők a favorit....

Múlthét vasárnap 140 km-t tekertem, sima mezei mtb-al...

2018. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni a #2 választ?
2018. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert erősít, javítja az állóképességet, kikapcsolódás számomra, szívom a friss levegőt tekerés közben. Egyedül szeretek menni, főleg azért mert nincs kivel és amúgy is: így egyedül lehetek a gondolataimmal, tekerhetek a saját tempómban. Általában 40-50 km-t szoktam, főleg nyáron. Néha hosszabb távra megyek: 90-100 km. Erdei utakon, erdő mellett aszfalton, földutakon egyaránt szeretek menni. Egyébként aszfalton szoktam többnyire egy trekking géppel :D
2018. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 ..passz, nem én. szerintem a stresszes rész zárójeléből valaki..Mondjuk én kifejezetten szeretem őket, gazdagítják az élményt
2018. szept. 16. 19:03
 10/12 A kérdező kommentje:
*#7
2018. szept. 16. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!