Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene,...

Ha választanod kellene, édesanyád vagy édesapád az, akit jobban szeretsz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőt nagyon imádom, csodálatos szülők. Bűntudatom van, hogy ilyen kérdésre válaszolok, de őszintén beismerem egy hajszálnyival az apukámat szeretem jobban.


15/f

2017. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Édesanyámat imádom, mindent megtennék érte.


Apám alkoholista volt, gyakran üres sörösüveggel ütötte a fejemet. Érthetően sose szerettem, és már meg is halt.

2017. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Mindketten tehetnek arról, hogy szar lett az életem. Felőlem megdögölhetnek.


24/F

2017. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Nálam könnyű a döntés.


Anyám mindig jó anya volt, szeretett, ahol tudott támogatott. Apám meg egy mocskos alkoholista volt akitől soha egy jó szót nem kaptam míg élt, örülök neki hogy már föld alatt van.

2017. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem valasztok..

3-as de ők is adtak. 20-on evesen meg nevetseges ha valaki azt irja tonkretettek az eleted... kiveve ha ne. Arra gondolsz hogy “letrehoztak” :D

2017. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Arra gondolok, hogy állandó félelemben tartottak, vertek, megaláztak mindenki előtt. Elhitették velem, hogy az életben semmire sem fogom vinni, teljesen életképtelen vagyok, semmit nem tudok megcsinálni magamtól. És a vicc, hogy nem olvastam a gondolatukban, hogy miért nem azt az ételt főztem meg, amit ők kigondoltak - miután kérdésemre, hogy mit főzzek, azt válaszolták, hogy "mindegy, úgy is kiöntjük azt a moslékot".


Soha senki sem fogja visszaadni nekem azt a gyermekkort és szerető családot, amiben nekem is jogom lett volna részesülnöm. Helyette el lettem cseszve egy egész életre, félek minden embertől és a munkámba menekülök. Extra poén, hogy nagyon jó vagyok abban, amit csinálok, mégis úgy érzem, hogy nem elég.


24/F

2017. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok különbséget tenni. Miért is kellene? Mindkettőt szeretem, csak éppen másképp, nem lehet egyformán szeretni. Az egyiket ezért, a másikat azért. Szerencsére a szüleim nem váltak el, nem ment értem a presztízs harc, kit szeretek vajon jobban, stb. nem kényszerítettek ilyen buta, kínzó helyzetbe. Feleslegesnek tartom az ilyen kérdéseken való töprengést.
2017. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Édesanyám. :)
2017. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok és nem is akarok választani. Nem felhőtlen a kapcsolatom velük, mindkettőjükkel másképp jövök ki jól, de a mérték egyforma. Egyikük sincs előrébb, mint a másik.

Anyámmal nem könnyű, mert sajnos hasonlóképp járt az anyjával, mint a 18:58-as válaszoló a szüleivel, és 58 éves korára sem tudta ezt rendesen feldolgozni. Próbálunk mellette állni és segíteni, de nehéz. Apám megint egy más típusú ember.


Anyám például az apjához kötődött jobban, amíg nagyapám élt, mert ő nem gonoszkodott vele úgy, ahogy az anyja.

2017. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy?
2017. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!