Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg merjem csinálni?

Meg merjem csinálni?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok. A barátomhoz szeretnék elszökni mert másképp nem megy. 10 ezer forintra lenne szükségem az útiköltség fedezésére. A papámnak van 120 ezer forint félretéve amit tudok hogy hol van. Mivel gyakran részeg rá tudnám esetleg fogni hogy többet költött italra. Úgy tudnák elmenni hogy az esti vonattal és másnap pedig megintcsak az esti vonattal vissza Félek hogy kiderül és ha ezzel lebukok akkor azzal is hogy honnan van a pénz ugyanis anyám elvette az összes pénzem.Így lehet mégjobbam eltiltanának tőle. Azt mondanám hogy barátnőmmel vagyok ami szintén rizikós picit mert nem messze lakik innen és lehet anyámmal találkozna. Tudom gusztustalan dologra készülök de nincs más választásom ha látni akarom

2018. szept. 16. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Képes lennél lopni, csak hogy házhoz menj a farokért? Ennyire viszket? Családtagot lopnál meg, csak hogy beleülhess a barátod faßába?
2018. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne!!!
2018. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Régen hallottam ilyen rossz ötletet.
2018. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább ne.10000 ftból hova mész? A Holdra?
2018. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Elég hülye ötlet, nagyon nem javaslom :-(
2018. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
miből gondolod, hogy másnap visszamész? :D lehet miután a farkára húz, elás az erdőben :D
2018. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
nem tudom, de a csaladod is erdekes. anyad elveszi a oenzed, apad meg folyton reszeg, gyonyoru.
2018. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy kérdés: miért nem a pasikád megy hozzád? Lehet, őt nem is érdekli annyira, ha már tőled várja el, hogy lopj, hogy legyen pénzed hozzá utazgatni?
2018. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért a lány udvarol? Menjen a pasid hozzátok. Ha nem is a házba, akkor ki, valamilyen szórakozóhelyre vagy mittudomén... (De lefogadom, hogy nektek a ház kell).


Nem hangzik jó ötletnek, hogy meglopsz egy olyan embert akivel együtt élsz. Ha lány lennék, nem tenném meg. Mondjuk azt se, hogy egy olyan fiúval járjak, aki nem képes a seggét felemelni, hogy eljöjjön...

2018. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
anyám nem engedi hogy idejöjjön és 350 km-re lakik és sokszor találkoztunk már
2018. szept. 17. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!