Meg merjem csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy cég, amit már nagyon rég kinéztem magamnak, mert szimpatikusak, jó a csapat és szívesen dolgoznék abban a szakmában. Most végeztem az egyetemmel, kapcsolódik a szakmám a céghez ( kommunikációs ügynökség ), és szeptemberben kezdem el a marketinget is tanulni levelezőn. Arra gondoltam, hogy bár nincs most náluk meghirdetve szabad pozíció, beküldeném a önéletrajzomat egy motivációs levéllel egyetemben, hogy szeretnék náluk dolgozni. Igazság szerint most is van munkám, de ki nem állhatom és mindenképpen szeretnék váltani. A marketinges gyakorlatot ennél a cégnél szeretném majd végezni, de ha most jelentkezem és nem vesznek fel, nem lesz ez később "negatív" a szemükben, hogy nyomultam?

2013. aug. 12. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp próbáld meg, mindent használj ki, ha szakmába vág, ha nem, legfeljebb majd beletanulsz. Nem fognak emiatt rossz szemmel nézni, te is ember vagy és az a célod, hogy dolgozhass. Legyél törtető. Ha most visszautasítanak, akkor később, ha már gyakorlatra jelentkezel hozzájuk legalább egy kicsit többet tudnak rólad, ez nem fog a visszájára fordulni.
2013. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenhol értékelik a keresetlen tolakodást.


Ettől függetlenül: Merd

2013. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem merd. Gondolj bele, a legtöbb ember elküldi vagy 100 helyre az önéletrajzát és kb azt sem tudják, hova jelentkeztek. Ehhez képest te direkt azt a céget kerested meg.
2013. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!