Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnek narcisztikusokkal...

Hol tudnek narcisztikusokkal beszelgetni?

Figyelt kérdés
Szeretnek beszelni egy narcisztikussal, persze ebbol neki is lenne haszna, nem csak nekem. Szerintetek?
2018. szept. 17. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Tükör előtt. Tök unalmas vagy már.
2018. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elsosorban olyan kene, aki tisztaba van vele, h o az. olyan lenne a legjobb aki nem teljesen narcisztikus, tehat meg magatol megprobalt terapiata menni pl
2018. szept. 17. 20:49
 3/6 A kérdező kommentje:
elso: nem a te szorakoztatasod a celom mikor egy kerdest kiirok. ezzel itt le is zarnam ezt a temat.
2018. szept. 17. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
A ma esti műsor érdektelenség miatt elmarad. Köszönjük.
2018. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg unalmas vagy már.
2018. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a fentebbi valaszom neked is szol. nyugodtan talalhatod unalmasnak, szived joga, csak nem ertem, h engem ez miert kene, h foglalkoztasson? tehat most erted. mindazonaltal a kerdes meg mindig adott, szoval temaba vago kommentekkel tobb mindent tudnek kezdeni.
2018. szept. 17. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!