Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van olyankor az emberekkel,...

Mi van olyankor az emberekkel, amikor semmilyen oldalon nem lehet chatelni senkivel, de még telefonon se hajlandóak beszélgetni?

Figyelt kérdés
Több társkeresőn fenn vagyok, facebookon be vagyok lépve, mobilon is érdeklődnék ismerőseim felől, és egyszerűen nincs válasz. A hívások meg vagy lecsörögnek, vagy kinyomják. Ez valami jelenség az embereknél? Vagy mi van ilyenkor több száz emberrel?

2018. aug. 10. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
???
2018. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem hogy vannak ilyen napok, eléggé idegesítő is tud lenni, de valahogy túl kell élni.
2018. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akiket hívsz, nem érnek rá/rohanó életük van/mindenhonnan ömlik rájuk az információ...

Nem lehet tudni...

Egyre kevesebb a viszont-válasz, ismerőseim hogylétéről Fb post-okból kellene értesülve lennem, mert chat-elni egyre kevésbé hajlandóak...

2018. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első az szerintem is hasznos válasz.
2018. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindenkinek van fontosabb dolga.

Persze ebbe az egészbe is bele lehet fáradni és lehet hogy fárasztó chetelni, dumcsizni.

2018. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valószínűleg nem akarnak veled kommunikálni. Manapság már mindenkinek állandóan kezében a telefon még shopingolás közben is nyomkodják a messengert. Mindenki elérhető a nap 24 órájában, csak nagyon megválogatják kinek.
2018. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na, akkor legyen a sok mellébeszélés mellett egy normális válasz is:


ebben az országban az legtöbb embert igazából senki és semmi nem érdekli, akkor keresnek, ha épp nincs kinek elsírni a bánatukat, oszt ennyi.


társkeresők meg azért felejtősek, mert egyrészt csak külső alapján lehet ismerkedni, másrészt meg a nők nagy része csak önbizalomnövelőnek használja, és max. néha egy egy magas hejjespassival összefekszik.

2018. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!