Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok vertetek már meg fiút?...

Lányok vertetek már meg fiút? Ha igen akkor milyen durván és hogyan? Ütöttétek vagy rúgtátok? Kort is írjatok pls.

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Valamikor az RTL Klubon, vagy a TV2-n volt egy riport egy "Bunyós Maca" nevű hölgyről, aki ha bevágott vagy 10-12 korsó sört, nem ritkán elkalapálta valamelyik férfi vendéget. Állítólag hihetetlen fizikai ereje volt. Rendesen félt töle a falubeli férfiak jelentős része. Nekem kicsit vicces volt a dolog, jót röhögtem rajta. Talán valahol valami archívumban még meg lehet találni a riportot.
2018. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Ovis koromban az öcsémet. :)
2018. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Iskolában a tanár urat, mert egyest adott. Kort.
2018. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Hát nem hinném hogy amit én csináltam megverésnek számít de:

Tavaly még általános iskolában nem hagyott békén egy fiú, sípcsonton rúgtam.

Egy másikkal ís ugyan ezt csináltam. Neki még vérzett is a lába.

2018. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne etessuk mar a hulye perverz trollt, erre elvez hogy 'lanyok vernek fiukat' sztorikat olvas.
2018. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Kisiskolás koromban. Öcsémet megtámadta három, kb velem egyidős fiú. Nekik rontottam, és ott ütöttem őket, ahol értem. Persze én is kaptam, de legalább sikerült megmentenem a tesóm. Akkor nem lehettem több tíznél, most húsz vagyok.
2018. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Kisiskolás voltam, amikor két fiú az osztályomból hazafelé menet elkezdett kővel dobálni, aztán sikerült is fejen találniuk. Rég volt már és leszállt rám a vörös köd, igy mindenre nem emlékszem pontosan, de azt hiszem, beletapostam őket a sárba.
2018. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Én 17 évesenvertem meg 16 éves pávát ,mert rávert az utcán a seggemre,és megkérdezte nem sz.pom le?

Mondtam ,hogy most kopjon le.. Erre beszólt,hogy ri.banc,na mondok okéé,itt a vége! Igy is elegem volt abból,hogy folyton beszólnak,és ha nemet mondok még én vagyok a sz.r.

Ököllel arcon vertem hasba rugtam, aztán még tökön is. A fölfön rugdostam volna még, de a többi ember lefogott.

Amikor feltápászkodott a gyerek még remegett,és neki állt feljebb.

2018. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
16 évesen, mert mindenki zaklatott amiért introvertált és csendes voltam, végül minden nap verekedtünk mint az állatok. álltalában ököllel ütöttem fejbe, vállba vagy hátba esetleg valami nehezebb tárggyal, de én is kék/zöld voltam rendesen. Mindenesetre jó stressz levezető volt. Akkoriban hatalmas gyürüket hordtam és volt, hogy némelyik eltört amikor valakinek odavágtam. de mondjuk ezek a verekedések inkább szórakozás jellegüek voltak, végül nem volt harag.
2018. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire gondolta komolyan, de amikor még nem volt az UFC-ben Women's Featherweight súlycsoport, Cris Cyborg azt nyilatkozta, hogy ő bizony hajlandó elindulni a férfiak mezőnyében is...
2018. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!