Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Este elaludtam és egyszer...

Este elaludtam és egyszer felebredtem és azt vettem észre hogy az ágyam végeben fekszem a párnámmal együtt de nem emlékszek rá hogy átfordultam volna. Miért volt ez?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem voltál magadnál, azaz ébren miközben forgolódtál.
2018. szept. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nálam is szokott ilyen lenni akkor, amikor valami zavar, nem tudok nyugodtan aludni, vagy túl meleg van bent a szobában, vagy ha előző este sokat eszem.
2018. szept. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer arra keltem fel az éjszaka közepén, hogy nem is az ágyamban fekszem, hanem az íróasztalom tetején ülök.

Vannak ilyenek.

2018. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés? Netán szoktál emlékezni, hogy mit csinálsz álmodban?

Nem értem, hogy tud ezen valaki leakadni, léteznek alvajárók is, meg olyanok (közvetlen környezetemben), akik álmukban beszélnek zagyvasàgokat, vagy rúgódnak. Nincs abban semmi, hogy átfordultál.

2018. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egyedül veled fordul elő, nyugi, másokat is így szoktak visszahozni a szíriuszi gyíkemberek.
2018. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi bajom minden körülmény jó volt csak azt nem tudom hogyan kerültem az ágyam végébe. Az álmomra sem emlekszek. Régebben volt olyan hogy a felsotestem ágyam közepén lábaim a szoba közepén voltak.
2018. szept. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!