Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmosom a fogam, fehér, de...

Megmosom a fogam, fehér, de napközben besárgul. Miért?

Figyelt kérdés
Minden reggel és este alaposan megmosom a fogam, még szájvizet is használok. Fogmosás után egészen fehérek a fogaim, de suliban a tükörben mindig meglátom, hogy mennyire besárgultak, és ezért nem merek rendesen mosolyogni. Nem tudja valaki ez mitől lehet, vagy mit lehet vele kezdeni? Már nagyon zavar

2018. szept. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek másmilyen színűek a fogai, de senkinek sem fehér! Ami a filmekben meg Amerikában van, ott mesterségesen fehérítik, sőt úgy hallottam még festik is.

Suliban egyrészt más lesz a fényforrás/fényviszony amikor megnézed, másrészt akkor már túl vagy egy étkezésen. Lehet, hogy kávézol, kólázol is, azok is rá tudnak ragadni és beszínezni.

2018. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Cigi hatása.
2018. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem iszok se kolat, se kavet, es nem is cigizem :)
2018. szept. 23. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sárgás, én is félek a mosolygástól emiatt. :D

Naponta legalább 2x, de gyakran 3x, 4x mosom és mégis sárga színű... egy darabig azt hittem a cigi miatt volt, aztán leraktam azt a mérget és semmi változás. De elismerem sok köszönhető ilyen esetekben a fénynek is, volt már többször mondjuk baráti társaságban, ahol annyira nem jött elő a szorongásom és tudtam rendesen mosolyogni, hogy külön megdicsérték a fogaim, hogy milyen fehérek, én meg csak néztem, hogy heeeh? :D De egyébként rengeteg embernek inkább sárgásabb a foga, én úgy vagyok vele, hogy van a természetes sárga szín és van az igénytelen lepedékes, ami lehet bármilyen színű, akár fehér is, de taszítani fogja az embereket, szóval ha azt elkerülöd akkor már jó vagy.

2018. szept. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Más a világítás otthon meg a suliban.

Esetleg teázni szoktál? Az is színezheti a fogakat.

2018. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!