Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétvégén hánykor szoktatok...

Hétvégén hánykor szoktatok kelni? És hánykor szidjátok a szomszédot ha felébredtek rá?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Most 7-kor keltem,.mert erre vagyok beállva....

Nem szoktam szidni a szomszédot, mert nincs okom rá....

Most go uszoda, ha már ilyen koran felkeltem.😁

2018. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én egy kör takarításon már túl vagyok. És kicsit aggaszt hogy mennyire voltam hangos. :D
2018. szept. 23. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:

6 körül, ha nem akarom, hogy ússzon a napom:)


Nem szoktam a szomszédaimat szidni, csak akkor ha flexel hétvégén:D Hétköznap nem érdekel. A porszívóhangját meg már mindenki megszokta, mondjuk ilyenkor még mikor minden kölökgólya alszik, ilyenkor csendesebbre veszem a figurát, úgy 10-ig:D aztán indul a nap nekik, mert egy csomó tanulnivalójuk van..

2018. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7-8 között szoktam ébredni. Néha a szomszéd ébreszt, akkor kicsit nyűgös vagyok, de nem vagyok hétalvó, szóval túlélem.
2018. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlan hogy mikor kelek, 6 és 12 óra között bármi lehet. Most is az ágyban fekszem még.
2018. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mostonaban 6kor kelek, futok egy kicsit, visszafele zoldseges, haza turmix es 7kor mar inditom a furogepet (7tol lehet zorogni, de 16.00kor be kell fejezni), 7.30kor rendszerint megjelenik a szomszed, hogy a ... menjek es vigyem magammal a ... . Soha nem szidom a szomszedokat.
2018. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7-kor kelek, pont azért, mert akkor még élvezhetem a csendet, mert általában mindenki alszik. Ezért ha 7:05-kor elkezd a szomszéd zörögni, attól én már ideges vagyok. Most is ideges vagyok, mert fölöttem fapapucsban szteppelnek a parkettán, és tologatják a bútorokat, csapkodják a porszívót a padlóhoz. Igen, tudom, költözzek tanyára!
2018. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ma pl reggel 5kor keltem, mert dolgozom 7:00-19:00ig :'(

De egyébként változó, amikor magamtól ébredek, mert párom pl dolgozik, nekem viszont semmi fontos teendőm sincs, akkor délig is bírok aludni. :) (de mindig felkelek vele és elindítom munkába, csak után max még visszafekszem)

A szomszédot legutóbb akkor szidtam, amikor éjszakáztam és előtte nem tudtam tőle pihenni. A takarítás zajára immunis vagyok, de ő most lakásfelújít (már vagy egy éve) és pont az a fal, ahol az ágy van, szomszédos a konyhájával. Nem túl kellemes arra ébredni, hogy üti / vési / kaparja a falat...

2018. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10 perce keltem.

Szomszéd felőlem atomrakétát is indíthat nem kelek fel rá. Egy zaj tud felébreszteni, az ébresztőm ami 10 éve ugyan az.

2018. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1, Általában fél 8 fele kelek hétvégenként; 2, Nem szidom, hanem visszaalszom.
2018. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!