Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyutt elni a...

Hogyan lehet egyutt elni a gyasszal?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Unásig ismételt közhely, de idővel. Meg kell élni a gyászt, nem szabad elnyomni, és enyhülni fog a rossz érzés. Kirívó esetekben szakemberhez kell fordulni.
2018. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jarok pszichologushoz es nyugtatot is szedek, de semmi nem segit. Ongyilkossagon gondolkozok hete ota.

Ez a vilag nem nekem lett kitalalva.

2018. szept. 24. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Kid halt meg?
2018. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerelmem.
2018. szept. 24. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is őszinte részvétem. A gyászt -ahogy az első írta- meg kell élni. Sírj, kiabáld ki magadból a fájdalmat, tegyél bármit, ami segít. A pszichológus helyett inkább gyászterapeutához járj. Sokkal jobban tud segíteni. A nyugtatót -amennyiben lehet- hanyagold. Az öngyilkosságot felejtsd el, azzal nem segítesz se magadon, se máson. Nehéz időszak, de csak az idő múlásával fog enyhülni a fájdalmad. Elmúlni nem fog. Mint ahogy elfelejteni sem fogod. Emlékezz az együtt töltött időre. Beszélgess a családjával. Emlékezzetek együtt. Ez is sokat segít.
2018. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 Részvétem.
2018. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!