Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Dezső Bence miért...

Szerintetek Dezső Bence miért van ennyire felkapva?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Párszor a youtube feldobta a videóit, meg megnéztem az insta oldalát, de egyszerűen nem értem "mit esznek rajta". Más videósokkal ellentétben pl. Magyarósi Csaba, ő szerintem semmilyen értéket nem képvisel, és nincsen semmilyen mondanivalója... Meg voltam ilyen oxo üzletben és 1000 ft egy tea? Meg abból áll egy közönségtalálkozója hogy slime-ot dobál a plázában?


Nekem valahogy ez jött le róla... :D meg szerintem nem is nekem szólnak a videói...


2018. szept. 28. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen a videos, olyan a kozonseg. Ne hidd, hogy a Dezso Bence feleknek a nezoi 12 even felul vannak :D

Egy 12 evesnek kevesbe tetszik egy komolyabb kontenttel tele rakott csatorna, mint ahogy emlitetted Magyarosi Csabae, viszont egy 20 evesnek meg mar annal inkabb bejon az ove.

2018. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ki az a Dezso Bence? xD
2018. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam róla.
2018. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1790volt a bubble tea az ő nevével a playiten. Akkor kerestem rá, tőle még csani csenöl is értelmesebb
2018. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Dezső Bencét csak a fiatalok néznek
2018. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Az összes videós egy ingyenélő senki. Azért vannak felkapva, mert sokan, köztük te is megnézik az értéktelen posványt amit felhánynak a netre. Én például azt se tudom ki ez, mert nem nézem, nem követem. A YouTubeot zenék, filmelőzetesek, gameplayek, autós videók és ritkábban dokumentumfilmek lejátszására használom, nem pedig agyatlan marhák kommentárjait lesem rajta 0-24.
2018. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal vitatkoznék, hogy ingyenélő senkik lennének a videósok. Bizony vannak olyan színvonalas, értelmes kontenteket gyártó youtube-erek, akik többet dolgoznak egy-egy videójukon, mint mi, akik "rendes" állásban dolgozunk. Úgyhogy általánosítani felesleges.

Dezső Bence szerintem jókor volt jó helyen, a szintén agyhalott Pollával együtt reklámozták egymást, kábé egymás hátán másztak fel. Nagy rakat sz.r mind a kettő.

2018. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
RADICS PETI A LEGJOBB :DDD
2019. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barna_sndr válasza:

Jesszus

Aki ilyeneket nézz mint a dezső bence az szerintem 10 évesnél nem lehet idődebb

2020. máj. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!