Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből finanszírozza maga és...

Miből finanszírozza maga és az állatai ellátását egy ilyen vándor mint akit most elgázoltak? Elképzelni nem tudom, h lehet így élni. Az ember nem kóborkutya.

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek az embernek az igényei nagyon lent voltak. Bár inkább úgy mondanám, hogy másra összpontosított.

Kb csak a saját kenyerét ette meg szalonnát.

Így a havi kajaköltséged kb 5-10 ezer forintból megvan, amit egy napi munkával meg is kerestél.

Utána meg annyit kóborolsz, amennyit akarsz, mert rezsi nincs.

Az állat meg megint az a kategória, hogy csak bandukolt vele, nem volt meghajtva, szal nagy dolgokra ott se kellett gondolni.

Másrészt kapott egy rakás helyen adományt, mert tetszett sokaknak.

Jó, ez kb kimerült 10 tojásban, 3 répaban, de már nem halsz éhen.

Egyszer kipróbálnám én is.

2018. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aztán ha pl. megbetegszik, netán elpusztul az ökör? Pár száz ezret honnan kapar elő, vagy ha maga szorulna gyógykezelésre? Télen, h meg nem fagyott. Az ember nem marha, h a mínuszokat is elviselje.
2018. okt. 1. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom volt félrerakott pénze és nem 20 forinttal indult el.

Úgy tudom télen elment délre.


Kár, hogy nem forgattak vele doku filmet.

2018. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!