Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Dancsó Peti hányadik legisme...

A Dancsó Peti hányadik legismertebb magyar ember a Magyarországon élő Magyarok számára számára? Azazhogy hány magyar ember van akit nála több Magyarországon élő magyar ismer?

Figyelt kérdés
És amúgy a Dancsó miért szokott mindig klimpírozni?

2018. szept. 29. 04:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
klimpírozás = ezekre a tütütü hangokra gondolok amiket kiad
2018. szept. 29. 04:43
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ki ez? Én nem is ismerem.
2018. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez ki a herém? Állandóan látok róla kérdést, de ezen az oldalon kívül még az életben nem találkoztam a nevével. Várj, ne segíts. Vagy valami valóságshow-celeb vagy valami ingyenélő videós. Tutifix hogy a kettő közül valamelyik. És elhiheted hogy az ilyenek fasorban nincsenek, néhány hülye tinin kívül a kutya nem ismeri őket.
2018. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs benne az első tíz legismertebb magyarban sem. A magyar youtubeon még esetleg lehet a legismertebb.
2018. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó, akik azt mondják nem ismerik, azt a kutya se veszi be. :D Csak azt hiszitek, attól vagytok hipszter, egyedi, személyiséggel rendelkező emberek, hogy nem ismeritek. Holott kevesebb, mint 10 millió magyar van Magyarországon, és Dancsónak van 1 millió feliratkozója. Minden 10. ember nem csak hogy ismeri, de fel is iratkozott hozzá. És akkor ott vannak még azok az emberek, pl. az én ismerősi körömnek a fele, aki jól ismeri, csak nem iratkozott fel. Szóval rengeteg ember ismeri konkrétan,a többiek meg 100% hogy ismerik hallomásból, mert lehetetlen, hogy nem, hisz akkora a hírhedtsége.
2018. szept. 29. 22:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval ne adjátok a tudatlant, mert csak magatokat égetitek, mivel nyilvánvalóan hazudtok. Méghozzá azért, mert azt hiszitek az a menő, ha valaki nem ismeri, és akkor mehet a leszólás.
2018. szept. 29. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges vagy.

Miért gondolod, hogy mások is azt nézegetik, amit te? :D Én sem ismerem, csak a nevét olvastam, azt is csak itt. Da nem is nézek utána, mert nem izgat, ezer más hasznosabb dolog van az életben.

Ha te ismered, akkor tuti a kisebbségben vagy ezzel a "képességeddel" :)

2018. szept. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy embernek több fiókja is lehet és akár az összessel fel tud iratkozni. Ki tudja hány inaktív fiók van köztük...

Én fenntartásokkal kezelem ezt az 1 milliós feliratkozó számot. Minél idősebb korosztályt veszel alapul, annál kevesebben ismerik..

2018. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké, tegyük fel. Van 950 000 feliratkozója, van még 2 millió ember aki valószínűleg hallott róla valahol, de még ők se biztos, hogy tudják pontosan mit is csinál. Még így is van több, mint 6 millió ember, akinek fingja nincsen arról, hogy kicsoda. Nem hinném, hogy a szomszéd Marika néni és Pista bácsi a szombat estéket azzal töltené, hogy nézik az Aranyásók Luxuskivitelben következő részét.

Nem érdekel különösebben, hogy miért gondolod, hogy Dancsó Peti ennyire népszerű. A környezetemben élők 90% biztos, hogy életébe nem hallott róla.

2018. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan nem youtubeznak, meg nem neteznek, így összességében nem olyan sokan, meg nem tudom nyomul-e már a tv-ben, de azt se nézik egy csomóan.
2019. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!