Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van olyan felhasználó...

Nektek van olyan felhasználó ezen az oldalon, aki szimpatikus a válaszai alapján?

Figyelt kérdés

És ha igen, tettetek valamit az ügy érdekében?

Nekem 2 ember is van, az egyikükkel nagyon sok közös van bennünk, ráadásul egyszer régebben mintha olvastam is volna egy válaszát, amiből kiderült, ugyanabban a városban lakik, mint én, de nem mernék rá megesküdni..Gondoltam már rá, hogy ráírok, hogy ismerkedjünk, de rájöttem, elég creep-nek tűnhetnék, meg van is köztünk pár év korkülönbség és szerintem kicsit fiatal vagyok hozzá és fárasztanám..

Meg van egy másik felhasználó, aki korban már közelebb áll hozzám és nagyon tetszik a stílusa meg sok dologban hasonlóan gondolkodik, mint én és volt, hogy komolyan gondolkodtam azon, hogy írok neki, hogy ismerkedhetnénk, de ugyanúgy nem merek neki írni, mert mi van, ha furának gondol, hogy hónapok/évek óta így figyelem úgymond a háttérből...Meg amúgy így belegondolva tényleg olyan bizarr, hogy ezekről a felhasználókról is egy csomó mindent tudok a válaszaik alapján, mivel ugye ki van írva a nevük, ők meg a létezésemről se tudnak :/

Nektek van ilyen felhasználótok? /Lécci ne írjatok felhasználóneveket, nem akarom, hogy töröljék a kérdést/


2018. okt. 3. 01:08
1 2
 1/11 Miss Endzsi ***** válasza:
86%
Én a helyedben írnék nekik. Még ha nem is lesz hosszútávú a kapcsolatotok, jót teszel másnak azzal, ha tudatod vele, szimpatikus a számodra. Lehet nem is gondolnád mekkora ereje van egy-egy ilyen kis mozzanatnak:)
2018. okt. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

"Nektek van olyan felhasználó ezen az oldalon, aki szimpatikus a válaszai alapján?" - Van.


"tettetek valamit az ügy érdekében?" - Nincs ügy.


"rájöttem, elég creep-nek tűnhetnék" - Így van.


"tényleg olyan bizarr, hogy ezekről a felhasználókról is egy csomó mindent tudok a válaszaik alapján, mivel ugye ki van írva a nevük, ők meg a létezésemről se tudnak :/" - Mi ebben a bizarr? Csak annyit árulnak el magukról, amennyit ők akarnak. Te is. De azt tartsd tiszteletben, hogy ez nem egy ismerkedős oldal. Ha mégis akarod, hogy tudja az illető, hogy szimpatikus neked, akkor tedd láthatóvá a neved, és a válaszához hozzászólva jelezd, hogy (megint) egyetértesz vele, ne priviben nyomulj. De legalább azt várd meg, hogy ő írjon előbb privit. Ha te is annyira szimpatikus vagy neki, akkor írni fog, ha viszont nem ír, akkor ez van.

2018. okt. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Nekem mindenki szimpatikus, akinek az aláírásában ott van, hogy "/L" vagy "/N", mert reménykedhetek a szexcsetben.
2018. okt. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Szexcset? Remenykedsz? 😯 jézusom...

Nem tudom sírjak vagy nevessek, hohy milyen szánalmas vagy...🤔

2018. okt. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Sírj, velem együtt.
2018. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Volt jó pár ilyen. Ebből kettő van akivel találkoztam is, több mint egy éve tartjuk a kapcsolatot. Sok mindenkivel leveleztem hosszabb távon is.

Most azt szoktam nézni, ki az akinek szüksége lehet valakire valami fontosat megbeszelni, ki az akinek segítségre van szüksége. És ha szimpatikus, normális az illető akkor írok.

Ebben nincs semmi creepy, erről szól ez az oldal.

Lehet neked is lehetett volna ilyen közeli kapcsolatod velük, de amiért parázol a semmin, megfosztod magadtól a lehetőséget. Pedig semmi tétje nincs.

2018. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

1, Igen, van ilyen felhasználó, bár nehéz kiszűrni, hogy az eredetileg "kiválasztott" ő-e az, mert vannak, akik hasonló stílusban írnak;

2, 1* igen, tettem lépést. Tudunk egymásról és ennyi;

3, Én örülnék neki, ha valaki jelentkezne, nem hajtanám el, hanem próbálnám megismerni, ha lehet /mi a közös-hasonló bennünk, stb./.

2018. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

régebben voltak (akkor sokkal többet jártam ide), beszélgettem párral


ez a ráírásos dolog meg olyan, hogy az exem pl rám írt, végül 2 évet voltunk együtt, de többekkel találkoztam innen személyesen, általánosságban pozitív tapasztalatokkal


később meg lehet azt fogod bánni, hogy nem írtál neki, attól, mert írsz még nem lesz gond, sőt lehet nagyon pozitív kimenetele lesz a dolognak


szerintem, ha szeretnél írj neki, aztán meglátod mi lesz belőle :)

2018. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Rá kíváncsi lennék:


Lonely Island

2018. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9+ Meg rá:


Goldmund73

2018. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!