Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti meddig gyászoltatok?

Ti meddig gyászoltatok?

Figyelt kérdés

Anyukám majdnem 4 éve halt meg és még mindig vannak nyomasztó álmaim. Ma is azt álmodtam, hogy kiderül, hogy nem is halt meg, hanem már elege volt belőlem és így akart lerázni. Szörnyű érzés, és egész nap egy ilyen álom után szét vagyok esve.

Minden nap hiányzik.

A páromnak is meghalt az anyukája kb fél évvel korábban, és ő azt mondja, nem jut eszébe minden nap, inkább csak bizonyos alkalmakkor, ünnepekkor.

Tudom, hogy mindenkinek más a normális, de mikor kell segítséget kérni? És hogyan meg kitől?


2018. okt. 4. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Isten nyugtassa Édesanyádat. Együtt érzek veled, kedves Kérdező.


Abban, hogy mindenkinek más a normális, igazad van. A szakma szerint egy év alatt le szokott csengeni a veszteség utáni heveny fájdalom. A gyászmunkáról vannak pszichológiai szakkönyvek, illetve ha eljutsz pszichológushoz, ő is segít. Ha hívő vagy, úgy persze még könnyebb. Ha van lehetőséged, nézd meg a Nosso lar (Otthonunk) c. brazil filmet, segíteni fog.

2018. okt. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!