Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kívántad már más halálát,...

Kívántad már más halálát, mert annyira megbántott, vagy olyan dolgot tett veled?

Figyelt kérdés
Mi lett a végeredmény ?
2018. okt. 7. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivantam, de nem halt meg.
2018. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen! És ezzel nagyon vigyázz, mert nálam bekövetkezett a legrosszabb. Meghalt 27 évesen agydaganatban 2 gyereket maga után hagyva. Gyűlöltem, a halálát kívántam, pár év múlva meghalt!

Soha többet nem tettem ilyet, hogy ennyire mélyen gyűlöljek valakit, mert visszaüt(het). Semmilyen ezoterikus hókuszpókuszban nem hiszek, de azóta se nyugodt a lelkiismeretem.

Pedig lett volna okom még rá, de átlépek rajta. Soha többet nem kívántam ilyet, mert én mentem tönkre lelkileg.

Ennyi. Fogadd meg a tanácsom.

2018. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Igen de még él. Mikor megtudtam, hogy haverom mamája meghalt később pedig egyik lány barátom papája.. azt kívántam bárcsak az enyém halt volna meg. Utálom..


25F

2018. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt apósom nagyon utált engem első perctől kezdve, nem tetszettem neki, meghallotta a nevem, és utánam kérdezett a rendőrségen(Volt nyomozó), ráadásul a családom után is nyomozott, és talált a nevelőfateromnál pár piti dolgot, amit még fiatalon követett el, onnantól még jobban gyűlölt. :)

Sokszor úgy beszélt velem, mint egy cseléddel, nagyon utáltam, sokat átkoztam, egyszer balesete is lett, majdnem meghalt, de akkor már szakítottam a fiával.

2018. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!