Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelitek a testetek...

Ti hogyan kezelitek a testetekre tett beszólásokat?

Figyelt kérdés

Azon akadtam végleg ki, hogy jógaórán szépen csinálom a gyakorlatokat, erre a mögöttem lévő nő hangosan elkezdni kommentálni, hogy lúdtalpas vagyok látja a talpamon lévő bőrkeményedések formájából.....

Ufff

Erre mondom, hogy jó, jó köszi, hogy szóltál, majd megnézetem. De nem áll le, hanem fullra megállítja az órát, és mikor már mindenki odafigyel, még el is kezdi mutogatni a talpamon a többieknek, hogy hol láthatóak pontosan ezek a bőrkeményedések..........

Azt hittem, hogy ott menten elsüllyedek.....

Komolyan mondom, általánosban meg középiskolában nem cikiztek ennyit, mint az elvileg felnőtt emberek, a 30-40 éves korosztály az utóbbi időben.

Én nem értem, hogy manapság az emberek miért ennyire BUNKÓK? Honnan veszik a jogot, hogy csak úgy, kéretlenül kommentálják a kinézetemet, meg az egészségügyi állapotomat?

Ti mit reagáltatok volna egy ilyen helyzetben?


2018. júl. 31. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam volna neki, hogy foglalkozzon a saját éeltével és testével, és hirtelen a fejéhez vágtam volna valamilyen külső, nekem nem tetsző tulajdonságát.
2018. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Valakik csak megszavazták a fideszt, szóval azon nincs semmi meglepő, hogy ennyi az agyhalott proli suttyú tajparaszt.


Építő jellegű kritikaként próbálom átfogalmazni magamnak mások cikizését/gúnyolódását.

2018. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én röviden elküldtem volna az anyja pi*sájába és megmondtam volna neki, hogy inkább legyen bőrkeményedés a talpamon, mint legyek olyan tahó ri*anc, mint ő.
2018. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg megpukkadtam volna a röhögéstől, olyan szinten nem érdekel, hogy vadidegenek mit gondolnak a testemről. Legfeljebb később nem mentem volna arra az órára, ha ennyire zavar, gondolom, más lehetőséged is akar jógázásra.
2018. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Köszi, de nem érdekel."


Így nem jó?

Ha túl bunkó vagyok, azt ellenem fordítja, aztán elkezdi magát sajnáltani a többiek előtt, hogy ő csak segíteni akart.....


Általában igyekszem az idiótákkal szembeni szókincstáramat minél minimálisabbra szorítani. Idáig a "Köszönöm" és az "Elnézést" szerepelt benne, de a kéretlen aggódások ellen még nincs egyszavasom.


(35N amúgy)

2018. júl. 31. 18:30
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es

máshol se jobb. Még rengeteg hasonló esetet tudnék felsorolni, csak ezt az egyet hoztam fel példaként, mert ez volt az első ilyen alkalom, és igazából a mai napig nem tudom, hogy reagáljam le az ilyen h_lyéket.

2018. júl. 31. 18:32
 7/11 nemaRendőrség ***** válasza:
30%

"Ti mit reagáltatok volna egy ilyen helyzetben?"


Testépítők körében gyakori a testkép zavar, így én nagyon örülök mindenféle kommentnek. Akár azt mondják, hogy kicsi valami akár azt, hogy nagy.

Az pedig, hogy bőrkeményedésből meg tudja állapítani, hogy lúdtalpas vagy és be is mutatta nagyon hasznos információ lehetett a többieknek. Mostmár képesek vagytok ti is felismerni, és tenni ellene

2018. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a nejem is hasonló korú, mint te, de abban biztos vagyok, hogy ő úgy kiosztotta volna azt a mutogatós pi*sát, hogy inkább az nem ment volna többet jógázni, ez 100%. nem kell megijedni ilyentôl, nyugodtan oltsd vissza.
2018. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Vagy nem foglalkozok vele vagy úgy teszek mintha most vettem volna észre. Pl. sovány vagyok és elég sokszor tájékoztatnak erről idegenek. Ilyenkor meglepődve végignézek magamon és azt mondom hogy "nahát ha nem mondod fel se tűnik!"
2018. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy milyen szánalmas emberek vannak! Biztos, hogy elküldtem volna a jó büdös francba. Nem elég, hogy egy bunkó p*csa, aki nem képes a saját dolgával foglalkozni, de még mások drága idejét is vesztegeti azzal, hogy leállítja a jóga órát, csak hogy a középpontban lehessen a parasztságával. Gondolom a végén úgy állította be, hogy ő még segített is rajtat, az irgalmas szamaritánus. Az ilyen embereket tolerálom a legkevésbé.
2018. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!