Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keltetek már ki magatokból...

Keltetek már ki magatokból más előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most már szégyellem és nyugoddt fejjel nem így csinálnám. A sztori röviden ahol éltünk sokszor volt,hogy a szomszédok nálunk voltak, ittak "buliztak" már nagyon utam és nem bítam. Majd elköltöztünk. Mai nap is kezdett már eldurvuli a helyzet, naponta hívták már a páromat, hogy mennyen csináljon meg dolgokat, persze ingyen,(már mind ketten untuk , de párom nem szerette volna megbántani őket) majd jól leitatták. Ma is ez volt, mikor jött haza kiálltam a kapuba és nagyon csúnyán elzavartam a hátsó szomszédot!!! Igazán kikeltem magamból, üvöltve mondtam a mondókám! Most már szégyellem magam. Igazából örülök is mert remélhetőleg már nem fogják hívogatni, viszont páromat beégettem. Volt már veletek hasonló helyzet? Már nem is ilyen témában?

2018. okt. 7. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, részegen, ráadásul a családom előtt. Nagyon rossz volt.
2018. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, a főnököm előtt, meg is lepődött
2018. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, hogy nem létezik olyan, hogy valakit leitatnak. A kedves párod önszántából ivott :) ha valaki nem akar inni az nem fog.. az meg rossz kifogás, hogy de ha megkínálnak akkor illik elfogadni.
2018. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát ez a leitatták elég frík. Hogy kell valakit leitatni?
2018. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főnököm előtt, osztályom előtt, tanárok előtt.
2018. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én a koliban párszor, amikor hajnal 2kor még ott visítottak a folyosón, miközben nekem 4kor kelnem kellett mert mentem dolgozni. Meg is lepődtek, mert alapvetően nem szokásom kiabálni vagy erős érzelmeket mutatni. Csak nagyon felhúztam magam, hogy 2 nap után végre lehetőségem volt éjszaka aludni és akkor ők épp az ajtóm előtt kezdenek el visítani.
2018. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!