Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok megéri az nektek hogy...

Srácok megéri az nektek hogy hülyét csináljatok magatokból, azért hogy legyen barátnőtök?

Figyelt kérdés
megalázzátok magatokat azért hogy valami féle kapcsolatba maradjatok a nővel, de 50% a siker/kudarc, semmi nem biztos
2016. szept. 12. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

egyesek olyan életképtelenek, hogy nekik megéri.


Nekem nem!

2016. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
A nőknek is 50%, hogy sikerül-e vagy sem.
2016. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Abban a pillanatban, hogy a nőt nem emeled piedesztálra és nem tekinted valami különleges lénynek, amit meg kell hódítani, megjön a siker is. Sose szabad egy nőt agyondicsérni és elhalmozni mindennel, pontosan annyi energiát kell belefektetni, amennyit ő hajlandó beléd. Pont azért nem kell a földön csúszó pasi egy nőnek sem, mert olyat mindenhol kap, míg egy egyenlő partnert aki közömbös a szokásos hódítási zagyvaságokra és képes egyenlő módon kezelni a másikat, már nem igazán.

A nők egy részét egyenesen megőrjíti az, hogy az illető nem kapar ezerrel utánuk. Egy részük simán seg.gfejnek néz majd, a többit pedig kíváncsivá teszi és még ő fog közeledni, hajtani. Ekkor el lehet szépen húzni a mézesmadzagot néhány gesztussal, semmi komoly, csak annyi hogy ne tűnj teljesen közömbösnek vele szemben. Bekapcsolnak a reflexeik és ha már beléd esett, irányíthatod a kapcsolatot is.

Csússzon-másszon nő után a földigiliszta.

2016. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3: Ezzel a viselkedéssel próbáltam úgymond "közeledni" kipróbálni hogy flegma, közömbös, nem adom alájuk a lovat, mi lett belőle? semmi. Ugyanúgy ment tovább minden. Pedig a külsőmmel sincs gond.

Feltettem kérdésbe itt nemrég ugyanezt, hogy ez zavarja e, vagy felkelti e a nők figyelmét. Mi lett belőle? 2-en válaszoltak, de nem is igazánan kérdésre, aztán nemsokkal tiltották a kérdést.

2016. szept. 12. 13:15
 5/11 MZ.per.X ***** válasza:
Ha már hülyét kell csinálnod magadból, abból 100% hogy nem lesz csaj. Ha megalázkodsz akkor 200%.
2016. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha megalázkodsz akkor meg papucsnak tartanak, vagy azt gondolják hogy veled bármit megtehetnek, jól lehúzhatnak
2016. szept. 12. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha majd képes leszel arra, hogy megérezd, melyik nőhöz miként lehet eredményesen közeledni, jobb lesz az eredményességi arányod.
2016. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nőkben is van. :-)
2016. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem aláztam meg magamat és mégis van barátnőm. Na, ez vajon hogy lehet?
2016. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!