Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem Argentínában színésznő lenni?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki,de nekem tényleg az az álmom, hogy a Disneynél legyek színésznő,Argentínában.(mint a soy luna meg ezek)

Csak nem hiszem, hogy magyarként lenne esélyem...amúgy szeretek énekelni meg szerintem jol is megy szoval szerintem menne csak megis magyarkent hátrányból indulunk.De például Ruggero a Soy lunában is olasz szóval lehet hogy egyszer irnak egy olyan szerepet amiben európai embert keresnek.Szerintetek van eselye magyarnak ilyen teren?


2018. okt. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, ha jók a referenciáid.
2018. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van bármilyen képességed? A színészi- és nyelvtudás nyilván alapkövetelmény. Az olasz embert sem azért vették fel mert olasz, hanem amilyen teljesítményt nyújtott egy kasztingon például. Ettől egy tini álmodozása nagyon távol van.
2018. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi, mint pisztollyal lelőni egy röpködő legyet. Szóval nem sok esély van rá, de nem is lehetetlen.
2018. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Hány éves vagy? Szerintem el kellene járnod egy színjátszókörbe első körben. Nyelvet kellene hogy tanulj. Amit minél előbb el kell kezedned. Minél jobb a nyelvtudásod annál nagyobb az esélyed. :) Aztán el kellene végezned a színművészetit. (Elsőre iszonyat kevesen kerülnek be..) És amíg a tanulmányaimat végezd, minden pénzed félre kellene tenned. Persze az oktatásodat is fizetni kell. Tudnod kell a színművészetithez énekelni, táncolni, és nyilván egy alap színészi tudás is kell. Szóval, lenne esélyed, ha elég kitartó vagy. :) De ez rengeteg év munkája lenne. Szóval jól gondold meg hogy akarod e, vagy csak múló szenvedély. :) Sok sikert hogy rá jöjj mit szeretnél! :)
2018. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! A második embernek üzenem,hogy tudom, hogy az én álmodozásom ettől még messze áll😅. És persze tudom,hogy kell nyelvtudás is a színészkedés mellé.De tanulok nyelvet!
2018. okt. 9. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!