Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Krencsey Hella, Viaszbaba:...

Krencsey Hella, Viaszbaba: Színésznőt szerettem c. könyvéhez kapcsolódik a kérdésem. Szerintetek fair dolog így titkolózni és ezzel egy jó pár színésznőt belekeverni?

Figyelt kérdés
Van aki biztos benne, hogy U.D. más K.Zs.-ra esküszik, de van itt Sh.J., E.E. Nem lenne tisztább neki is névvel, arccal kiállni, és elmondani, hogy mi baja és kész? Sokakat belekever, plusz olyan szép ez az igazságért való küzdelem, hogy mindenkiről lerántja a leplet, csak ő marad anonim...

2017. dec. 3. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam erről a könyvről, de hasonló véleményen vagyok. Ha vki ennyire ki akarja ezt adni magából, adja ki nevestül. Ez így gyávaság és felesleges indulatkeltés. Úgyis elkezdenek az emberek találgatni, és belekeverődik egy csomó ártatlan ember (dettó, mint anno Szepesi Niki könyvénél... vagy picit más jelleggel, de Mörk Leonóra Az utolérhetetlen Mr. Yorke c. regényénél)...
2017. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mivel maga a szerző személye is fiktív, valamit mivel olyan dolgokat ír, aminek a közzétételére módszeresen, személyes adatokat megszerezve készült, és amelyeknek a közzététele már mag egy súlyos bűncselekmény, így azt feltételezem, hogy az egész egy fikció, egy jó irodalmi ötletet kitaláló írócsoport vagy oknyomozó újságíró műve az egész, szinte valóság-tartalom nélkül.
2017. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet. De kellemetlen lehet azon művészeknek, akiket laikusok (azt hiszik legalábbis) beazanosítottak. Az egyik színésznő ellen példàul rendes kampány van kialakulóban...Lehet, hogy fikció, de az ártalmai valósak. Sztem ez felelőtlenség ebben a formában.
2017. dec. 10. 20:20
 4/14 anonim válasza:
100%
A törtènet igaz,kollègája voltam a lánynak,aki írta.Senkiről nem lehet leplet lerántani,vagy a nevèt kiírni,mert az rágalmazás.Ez a törtènet a szemünk előtt zajlott ès szomorú látni,hogy a színèsznő ugyanolyan szánalmas ès gyáva,mint egèsz èletèben volt,ès nem meri vállalni,amit tett.Kihasználni egy fiatalt bezzeg ment neki.
2017. dec. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4. Értem, hogy ez így szomorú. De azt a leányzó nem látja be, hogy ezzel ártatlanokat kever bajba? (pont ugyanez volt egyébként a Martonügyben is... ameddig nem mondta ki Sárosdi Lilla, ki volt, belekeverték pl. Balázs Pétert is) Azért ebben van felelőssége. Vagy legyen tökös, és vállalja fel, vagy akkor ne legyen ilyen közléskényszere.
2017. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, szívemből szóltál.
2017. dec. 12. 20:36
 7/14 anonim válasza:
100%
Kedves 4-es hozzászóló! Ez a kihasználás azért nekem érdekes kérdéseket vett fel! Egyetemista összeköltözik egy már egzisztenciát megteremtett nővel, nyaralások, utazások. (kevésbé lakottak, a könyvbe írta a szerző) Nekem valamiért, és tudom csúnya amit mondok DE valamit valamiért.
2017. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Kicsit elkalandoztunk... Az biztos, hogy a szineszno egy fillerrel se jarult hozza a kozos elethez, mert ott voltam, mikor a lany meselte, hogy segedmunkat vallalt egy cegnel a szinhaz es a foiskolaja mellett, hogy ki tudja fizetni a sajat reszet a nyarra tervezett, kozos utazasbol. Szerintem nagyon fuggetlen volt anyagilag a szinesznotol, alapbol eleg fuggetlen szemelyiseg.
2017. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gábor Vers válasza:
100%
Itt többen írják, hogy gyáva a színésznő, mert nem áll ki a közönség elé a sztorival. Ez abszurd vélekedés. Sehol nincs név szerint megnevezve, hogy képzelitek ezt. Ugyanakkor a Krencsey Hella is álnév, holott a lány azt mondta még 2016 nyarán, hogy névvel, arccal vállalja a történteket. Megírta aztán sunyiba a könyvet, underground kiadóval kiadatta (már magában véve ez komolytalanná teszi az egészet - az underground azt jelenti fű alatti - és ő annyira tökéletes, amilyen egy délamerikai szappanopera folyton bőgő főszereplője, a másik meg annyira gonosz, hogy azt alig lehet napról napra überelni, de a Hella megpróbálja mind a mai napig. Szerintem nem normális. Mániája lett a történet, képtelen kimozdulni belőle Tele van ellentmondással: 2016-ban még azzal szaladta tele a bulvár lapokat, hogy tökéletes harmóniában éltek, a világ legboldogabb embereikként - most már gumicsizmával rugdalt bántalmazott nő lett. Vagyis mára megfordította a történetet. Másfél éve még azon jajongott, hogy kirúgták a kapcsolatból, a színésznő lakásából, életéből, vissza akarta könyörögni magát - most úgy fest, mintha akarata ellenére egy bántalmazott kapcsolatban volt kénytelen élni. Hát miért nem ment el??? És, ha a színésznő (aki mellesleg a műfajának legjobbja) nem rúgja ki, akkor is megírja a könyvet? Ami tele vagy személyiségi jogi sérelmekkel, rágalmazással, jó hírnév megsértésével, becsületsértéssel? És amikor megírtam neki ezeket, bannolt, és kitiltott a színésznő hivatalos oldaláról is, a saját oldaláról is. A legkisebb ellentmondást, kritikát se tűri - nárcisztikus, valószínűleg bipoláris egyén, aki képtelen elviselni a visszautasítást. Zaklató is, amikor a zaklatásokról le kellett állni, mert rendőri beavatkozások is voltak, akkor kitalálta a bosszúnak ezt a módját. Abszolút aljas emberke, sajnálom, de nem lehet más vélemény arról, aki bizalmas levéltitkokat, naplókat, egyebeket utólag felhasznál BÁRKI ellen - az ilyen nem ember.
2018. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott, hogyha nem egy ismert színésznőről lenne szó, érdekelne bárkit is?? Hányan élnek bántalmazó kapcsolatban, de az nem szenzáció, ha pl.egy hentes lelkiterrorban tartja a feleségét...Ez kicsit a hullám meglovagolása.Plusz én nem értem, hogy egy felnőtt nő (Hella) élt egy számára megalázásokkal teli kapcsolatban. Ok, szomorú. De miért nem szállt ki? Miért nem segített magán? 7 év alatt,hogy nem szedte össze magát és hagyta el a színésznőt? Azért nem tudok sajnálni valakit, mert az újra meg újra odatartja az arcát újabb pofonért...Nem tartotta senki bezárva, fegyverrel kényszerítve, hogy már pedig itt maradsz. Tehát az ő döntése volt! Ez szerintem bosszú. Az elhagyottakra jellemző bosszú. Én inkább azt javasolnám neki, hogy tanuljon a negatív tapasztalaiból, de őrizze meg a lelkében, ami szép volt és lépjen tovább. Persze, ha a lelkének jót tesz és a feldolgozásban segít, megírhatta volna a történetüket, regény formájában, minden sajtófelhajtás nélkül is, úgy, hogy csak ő és a volt párja tudja, hogy valós történteken alapszik, hiszen igazából ez csak rájuk tartozik. Vagy a kevésbé szimpatikus b verzió, hogy teljes bili borítás, nevekkel, mindennel. Semmilyen pertől vissza nem riadva, face to face. De nem belerántani boldog-boldogtalant.
2018. jan. 12. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!