Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy minden...

Más is érzi úgy, hogy minden mozdulatába, megszólalásába belekötnek?

Figyelt kérdés

Főleg családon belül érzem ezt. Nem panaszkodni szeretnék, csak érdekel, hogy másnál létezik-e ez a jelenség.


Már felnőtt vagyok, távol élek pl anyámtól, de ha hazahívnak egy-egy napra, akkor az első dolog:

"Jaj, de meghíztál"

Holott ugyanolyan vagyok. Majd amikor ez azért rosszul esik, hogy percekig képesek ezen lovagolni, nem kérek ételt. Mire: "Most akkor dobjam ki? Nem eszel? De direkt neked csináltam * opcionális sütemény, édesség, rántott hús, szalonna bármi*...


Majd aztán megjegyzik, hogy "milyen slampos vagy". Mert ha hazamegyek vonattal (nincs kocsim), cuccokkal megpakolva, akkor nem öltözök ki. Hanem pl farmer, pulcsi van rajtam, nem pedig blézer, és összekötve van a hajam, nem pedig becsavarva. És visszakérdezek, hogy ezt miből gondolod? Látsz engem naponta, hogy mi van rajtam, vagy csak akkor látsz, amikor a retkes vonaton jövök haza?


De olyan is volt már, hogy egy munkához matematikai feladatlapot kellett kitölteni. Nekem sajnos nem megy a matek. Nem is olyan munkára jelentkeztem. De amúgy tényleg nem volt nehéz (gondolom), de több - mindenféle - számolást kellett csinálni 1-2 percen belül. Nem végeztem vele, mert nem vagyok olyan gyors... Erre máris jön a lecs*szés, hogy: "de csak számolni kell, miért rontod el?"

Arról nem esik szó, hogy amikor felsőfokú angolt követelnek, és elém raknak bármit, azt megírom vagy beszélek szépen. Az ugye természetes...


Másnál is van így? Vagy ez emberi tulajdonság, hogy a másiknak semmi sem felel meg?


2018. okt. 11. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen embertìpusok sajnos. Le kell őket kakálni jóó magasról :)
2018. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, az csaladomban is ilyenek voltak. Furan mesz, Gazul viselkedsz, nincs stilusod, milyen a hajad, hogyan beszelsz es stb Kritizaltak a terveim is es ha nem sikerult elsore akkor ott rohogtek rajtam kozosen es gunyolodtak. Ha sikerult akkor meg csak a lefitymalas ment, h nem is olyan nagy erdem. Mondanom sem kell, h rendesen megtepazta az onbizalmam es nem is beszelek veluk.
2018. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Aha, anyáméknál. Ezért nem járok oda. Semmi kedvem azt hallgatni, hogy de csúnya vagyok, hogy nézek ki, mi van rajtam már megint, hogy tartom a szemöldököm, miért vagyok még mindig sovány, miért rövid a körmöm, miért ebben a cipőben vagyok, miért ezt a táskát hoztam haza, miért nem hoztam nekik ezt meg azt stb.
2018. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!