Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátnőmet megerőszakolták...

A barátnőmet megerőszakolták és elrabolták már több, mint 1 éve és nem felejtette még el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet h egy kicsit embertelen a mondatom, de a viselkedése teljesen negatív lett, és nem változott azóta se. Én mindent megadok neki. Mit tegyek? Minaz amivel újra visszakaphatom azt a lányt aki volt?

2018. okt. 17. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

jézusom, ez nagyon dúrva

szerintem pszichológus mindenkép és sok sok türelem, ez nem fog gyorsan menni

2018. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nagy eséllyel soha nem lesz olyan, mint volt.
2018. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de nem sokat tudsz tenni azon kívül, hogy szereted és támogatod. Ugyanis ő már nem az a lány aki volt, ő egy nő aki szörnyű traumát ért át. Pszichológus mindenképpen!
2018. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Te nem segíthetsz egyedül, pszichológus kell neki, aki ilyen esetekre van specializálódva.
2018. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon sajnálom, és könnyű mondani, de túl kell ezen tennie magát. Sajnos vannak olyan emberek, akik egy ilyen eset után egész életükbe képtelen túltenni magukat a dolgokon. Anyukám nagyon közösségi ember volt, olyan munkát is végzett, de sajnos egyszer átverték (erőszakról, stb. szó sincs), azóta teljesen be van fordulva és csak a családdal tartja a kapcsolatot. Amit nem is bán, teljesen jól elvan így is. Tanult a dolgokból, levonta a következtetéseket és azóta senkiben nem bízik meg. Így alakult át. Sajnos valószínű, hogy a barátnődnél is ez lesz. Lehet, hogy képtelen lesz normális szexuális életet folytatni, normálisan viszonyulni a fiúkhoz. A személyiségétől függ.
2018. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

mivel levetted a neved, egyértelműen kamu az egész...


de rád kerestem, mielőtt levetted...

[link]

2018. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy azok az emberek elvettek tőle valami nagyon értékeset, még pedig az idejét. A legnagyobb bosszú, amit állhat rajtuk, az az, hogy nem ad nekik többet belőle, és túl tezmszi magát rajta... Sajnálom.
2018. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem vicc, es nem kamu az egesz. A baratnom oldalarol irtam ki veletlen a kerdest, es nem akarom h lassatok a nevet, es aki ezt igy fel is hasznalta gusztustalan!!

Hogy lehetne ebbol viccet csinalni?

Koszi a valaszokat, de meg foglalkoztat az, hogy pszichologua nelkul, ezt hogy lehetne megoldani. Mivel o nem fog soha menni, meg a kotelezo pszichologust is el lazulta...marmint nem vette komolyan. Volt egy pszichologus baratja, es valami ott tortent, atverte, vagy hasonlo, nem tudom. De nem bizik semelyikbe.

2018. okt. 17. 19:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyedül nem fogod megoldani,ide szakember kell,pszichoterapeutát javaslok. Nekem egy jo szakember segített feldolgozni a 12 évesen átélt szexuális traumámat évekkel később. De nem felejtettem el,és sose fogom,ő se fogja,maximum feldogozza terápiával de évekig is tarthat ez a folyamat, olyan mint előtte,sajnos nem biztos h már lesz,kitartás. És amúgy respect hogy kiállsz mellette,mert sok férfi lelép egy ilyen eset után ..

58N

2018. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

*meg a kotelezo pszichologust is el lazulta.


Tegyél fel egy nagy kérdőjelet a fejedben ezzel a történettel kapcsolatban.

Már csak azért is, mert egy posztraumás helyzetben az áldozat sosem lazulta volna elo a pszichológust, mert egy ilyen állapotban képtelen vala,i "lazulni" "lazáskodni" hanem merevvé válik, és mindent amit mondanak neki gépiesen tesz, egészen addig mig fel nem szabadul a posztraumás tresz alól.


Szóval én, mivel közvetlen környezetemben nem egy-nem kettő ilyen ember van-kétlem, hogy igazat beszél a barátnőd. Szavát nem hinném el a helyedben.


Jöhetnek a mínuszok..

2018. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!