Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs Környezetvédelmi...

Miért nincs Környezetvédelmi rovat a gyakorin?

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá igény. De ha lenne igény, akkor sem lenne, mert az oldalon évek óta semmi fejlesztés nem történt.
2018. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A természettudományok rovat nem elég?
2018. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ellepnék az oldalt a Greenpeace-esek.
2018. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kongana az ürességtől. Így is sok olyan rovat van, ami szinte teljesen üres Én am a szerelem, szex kategóriát imádtam, hogy ott mekkorákat lehetett röhögni, de amióta szétbombázták pár éve, már nem olyan poénos.
2018. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha ez nem fontos manapság, az bizony valamit bizonyít! Mégpedig azt, hogy sok a bornyú!! Fájdalmas következménye lesz a nemtörődömségnek!!!
2018. okt. 19. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek kérdező, én is környezetvédő vagyok, és mérhetetlenül bosszant és idegesít ami a világban megy, a sok ostoba barom nem látja át a pillanatnyi haszonszerzés miatt hogy micsoda károkat okoz.


De legyünk őszinték: egy ilyen topik senkit sem érdekelne, pont azért mert az emberek 99%-a a mának él, csak az számít neki hogy neki pillanatnyilag jó legyen, a természet, növények, állatok, vizek és a levegő védelme kb. a legutolsó dolog ami érdekli a mai modern embereket. Meg is lesz a következménye. Az emberiséget nem sajnálom a bűnei miatt, de az állatokat és növényeket igen, akik elszenvedői az emberi nemtörődömségnek, kapzsiságnak és kegyetlenségnek.

2018. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mára divat lett minden, egyébként egészséges megnyilvánulásra ráhúzni valamilyen pejoratív jelzőt, mint pl a természetvédők "sötétzöld"-sége. Ezzel aztán el is érték, hogy kimenjen a divatból a környezettudatos gondolkodás.
2018. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!