Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi tinimagazinokban volt...

Régi tinimagazinokban volt levelezőtársat kereső rovat. Érdemes lenne írni a megadott címekre néhány szimpatikus embernek? Persze a mostani korukat figyelembe venném, és az e-mail címemet is mellékelném. Érdemes, vagy több év után hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

 

Érdekes ötlet, csak vedd figyelembe, hogy az akkori tinédzserek talán már el is költöztek onnan, az is lehet, hogy az utca neve is megváltozott, vagy hogy az illető már arra sem emlékszik, hogy feladta azt a hirdetést. De amúgy jópofa ötlet, próbáld meg, hátha ki tudsz hozni belőle valamit. Nem veszthetsz semmit, legfeljebb időt, pénzt és energiát ;)

2018. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ó tényleg, régen mennyire menő volt ez a levelezgetés. Én is mindig olvasgattam a "hirdetéseket". Szerintem jó ötlet. Én ha kapnék egy ilyen levelet most, örülnék neki.

De jó volt még az az időszak! :)

Sok sikert !

23N

2018. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,csináld ! :)
2018. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár hónapja eszembe jutott a régi levelezőtársam, és írtam neki. Már elköltözött persze, de az anyja utánaküldte, és válaszolt rá, azóta facebookon beszélünk néha :) Szerintem próbáld meg. Bár nálunk ott a különbség, hogy mi tinikorunkban tényleg leveleztünk egymással.
2018. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jópofa ötlet! Én a stockholmi reptér mosdójában láttam még harmincévesen egy kiírást, hogy egy Anna nevű nő papír alapon akar levelezni, írtam neki egy levelet, és kaptam egy kiscicás matricás levelet, ami így kezdődött: "Hát nem gondoltam, hogy valaki írni fog, én most olyan boldog vagyok!" Mint kiderült, egy 12 éves kislány volt.
2018. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Ó ez aranyos!:)
2018. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!