Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek próbálkozzak még,...

Szerintetek próbálkozzak még, vagy hagyjam a fenébe, és törődjek bele, hogy falábú vagyok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egy párszor voltam néptáncolni,és az jött le számomra,hogy nagyon béna vagyok.Még az egyszerűbb lépéseket sem tudom könnyedén megcsinálni,csak ha nagyon odakoncentrálok,így viszont a páromra nem tudok odafigyelni,és nem tudok jól vezetni.

Azt láttam,hogy rajtam kívül mindenkinek elég jól ment,csak én bénáztam.

Szeretnék megtanulni táncolni,de nem érzek magamban hozzá tehetséget.Kellemetlen helyzetbe pedig nem akarom magam hozni,sem pedig a táncpartnereimet.:/



2018. okt. 20. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs a néptánchoz tehetséged de nem szabad feladni szorgalommal simán meg lehet tanulni. Az sem biztos, hogy falábú vagy. Úgy tartom, hogy először az agyat kell "megtanítani" táncolni és koncentrálni a lépésekre de egy idő után beleszoksz. Hidd el első pár alkalommal még mindenki bénázik. Tánc közben csak magunkra és a partnerünkre kell figyelni nem arra, hogy a többieknek mennyire megy. PRÓBÁLKOZZ!!
2018. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kitartás, szorgalommal sokminden elérhető. Ha meg úgy érzed, nagyon nem megy, próbálkozz másfajta tánccal. Ne add fel!
2018. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!