Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már ilyen veletek?

Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Mikor nagyon régóta vágytál egy ajándékra, de azt egyszer se kaptad meg. Majd eljött a karácsony, az ajándékozás ideje, bizakodva vártad a pillanatot, aztán meglepődve láttad, hogy az unokatesód is azt kapott, a másik uncsid is, csak te nem. Hasonló történetben volt részetek? 18/F
2018. okt. 21. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, és ha veled ez van, akkor örülj, hogy 18 évesen ez a legnagyobb problémád. xD
2018. okt. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 évesen kaptam kb 2 zoknit, meg 1 pulcsit. 😀 Nem erről szólt a karácsony, hanem a közös fadíszítésről, vacsiról, stb ről.
2018. okt. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem, de mindig én voltam a legcsóróbb az osztályban.16 évesen munkát vállaltam, hogy megvehessem magamnak, amire annyira vágytam. Az unokatesóim ajándékához meg ugyan kevés közöm van, elvégre az ő szüleiknek más a munkájuk, más a fizetésük. Meg hamar rájöttem, hogy ha mindig másokat lesek, hogy milyen cuccaik vannak ami nekem nincs és sohasem lesz, abba hamar beleőrülök. Szóval priorizálj, ami lehetetlen azt engedd el, ami esetleg belefér, azt meg vedd meg te magadnak.
2018. okt. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem semmi mik vannak :c Mondjuk diákmunkázz és vedd meg magadnak. Ajándékot sose kritizálnék, meg nem is várok el semmit, hogy ezt meg azt kapjak...
2018. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!