Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha egy csaj...

Az normális ha egy csaj elsőre tök normálisnak tűnik aztán el kezdi"csak egy bugyi van rajtam" meg hog külügyek neki kèpet magamról vagy nem merek?

Figyelt kérdés
aztán azt mondta hogy ő küld nekem meztelen kèpet is de èn azt úgy se merem mondom neki 14vagyok ember minek kellene nekem a te meztelen kèped? Ès le koptatott mert hogy őt nagyon fel b4ssza ha valaki nem meri elő venni a f4szát se èn meg így wtf ő is csak 15 ès a mai lányok tènyleg ekkora rib4ncok lennènek?

2018. okt. 23. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Hát inkább te vagy a fura fiú szerintem. Ilyenkor mond neki, hogy még plüssel alszol és biztos leszáll rólad. 24/f
2018. okt. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor se èrtrm15èvesen minek küldene bárkinek is meztelen kèoet..
2018. okt. 23. 03:43
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen rib.anc a csaj. Te pedig figyelj a nyelvtan órán!
2018. okt. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
A cigok ilyenek. Ne foglalkozz velük. Olyat is csinálnak hogy később a meztelen fotoddal zsarolnak hogy elkuldik mindenkinek ha nem fizetsz stb
2018. okt. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem fogadd el az ő képét, de te ne küldj neki semmit, amugy ha jó csaj akkor csak te jársz jól.
2018. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, hogy nem kell neked egy lány meztelen képe, de te tudod... Viszont ha így kéri a f-os képet, akkor elég nagy az esélye, hogy nem lány, hanem valami langyos, félig pedó pasas (olyan van minden bokorban) adja ki magát lánynak. De végülis az is lehet, hogy van ilyen lány, akinek ez a szokása, hogy kicsikarja a képeket, mert fun, esetleg ez izgatja. De ennél még az is gyakoribb, hogy megrögzött magamutogató a lány, és nem köti feltételhez. (de még sose vágta hozzám egyik se a képeit, pedig hallottam régen ilyen lefénymásolt p-cziról, amit lécci hadd küldjön el a fiúnak)
2018. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!