Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bele vagyok zúgva a tanárnőmbe...

Bele vagyok zúgva a tanárnőmbe, es már lassan belebetegedek a hiányába. Mit tegyek? Nagyon nehéz kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban fejfájással ébredem,mert róla fantáziálok,rá gondolok egész nap.Nagyon nehéz kiverni a fejemből.az elmúlt pár napban már hasmenésem is volt,illetve napok óta csak nagyon keveset tudok enni. Mit tegyek szerintetek?

2018. okt. 23. 04:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs sok esélyem nála,mert kb 20 évvel idősebb mint én.De ez a tudat úgy tűnik nem segít...
2018. okt. 23. 04:50
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Ne a FEJEDBŐl verd ki ;)


Inkább csak gyomorpanaszaid vannak rossz étel miatt. Ami a szerelmet illeti, nyilván tudod te is, hogy ez nem szerelem, nem tudsz semmit róla.

2018. okt. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Ne tegyél semmit. Magadat teszed nevetség tárgyává- ha akarna is valamit, lecsukhatják,ha olyan korú vagy. Nem éri meg... aztán a fél osztály rajtad fog nevetni.
2018. okt. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2018. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki hátha egy unalmas férje van.
2018. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nőnemű vagy.
2018. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem,fiú vagyok
2018. nov. 7. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik és nem egyik napról a másikra sajnos. Foglald le magad, nyiss mások felé. A kezdetekben mindenhova őt fogod képzelni, annak ellenére is, hogy lekötöd magad, de idővel enyhülnek az érzéseid.
2018. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem bírod, akkor írj egy könyvet amiben átkereszteled és a fantáziáidat írod le róla (persze nem kell kuadni csak magadnak készíted) vagy készíts képregényt, amiben ő is benne van. Kicsit így olyan, mintha "valóra válna" a vágyad.
2018. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az alkotás segítségével is el tudod engedni, mert azzal, hogy kiadod a fantáziáid és az írás segítségével "megéled" azokat, a vágyaid is némiképp kielégülnek. Ezzel pedig fokozatosan enyhülnek a heves érzelmek.
2018. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!