Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe, lány vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a vörös haját, szeretem, hogy annyira jó fej, és hogy fiatal. Hogy csinosak a ruhái, meg ahogy hordani tudja. Szeretem, amikor mosolyog, és majdnem ​elsírom magam, amikor látom hogy szomorú. És az alakja is tökéletes, a bőre smink nélkül is gyönyörű. És órán nem tudok másra gondolni, hogy meg szeretném csókolni, vagy legalább átölelni, megsimogatni az arcát, a haját... Most mi történik velem?? Leszbikus vagyok???

2017. máj. 29. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos diák tanár nem lehet kapcsolatban :/
2017. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem is kapcsolatot szeretnék, csak... Annyira furcsa és nekem csak fiúk tetszettek eddig rajta kívül, és akkor most ilyenkor mi van? Így marad és leszbikus leszek?
2017. máj. 29. 17:51
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet biszex vagy.
2017. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Aranyos vagy nem szerelmes :)
2017. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy leszbikus, ne aggódj. :) Ha tényleg szerelmes is vagy belé, akkor is max biszex lehetsz, de még az se biztos. Viszont a leírásból én inkább erős rajongásra asszociáltam, ami nem egyenlő a szerelemmel. Nem tudom, milyen órákat tart, de nekem is van olyan tanárnőm, akit nagyon imádok, mert eszméletlenül jól tanít, és emberileg is nagyon szimpatikus, viszont nem vagyok belezúgva. Nálad is inkább ez lehet a helyzet. :)
2017. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Voltam vagy 13 éves, amikor én is azt hittem, hogy szerelmes vagyok a történelemtanárnőmbe.

Sem azelőtt, sem azután nem éreztem ilyesmit nőkkel kapcsolatban, de egyébként semmi fizikai nm volt ebben a "szerelembem".

Nagyon hamar rájöttem, hogy ez csak kamaszos rajongás volt, minden leszbikus alap nélkül.

Majd Te is felismered ezt később, addig meg legalább megvan az a haszna az érzéseidnek, ami nekem volt: mindig első voltam a tantárgyából, utólag visszagondolva nyilván azért, hogy felfigyeljen rám és észrevegyen.

Nincs ebben semmi szégyen, majd kinövöd.

2017. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és lehet hogy tényleg csak nagyon kedvelem, de most úgy érzem, tényleg szeretem, méghozzá nagyon és egyre jobban... :) De talán tényleg rájövök majd, hogy ez nem szerelem, csak rajongás:))
2017. máj. 31. 21:54
 8/13 anonim válasza:
100%

Még anno, általános hatodik osztálytól (onnantól, hogy elkezdett tanítani) egészen nyolcadikig én is valami ilyesmit éreztem történelemtanárnőm iránt. Egyszerűen imádtam az egész lényét, hogy mennyire intelligens, művelt és gyönyörű... A gondolkodásmódja, világnézete is teljesen megfogott, csak úgy ittam a szavait amikor elkezdett valami a tananyagtól független témáról órán. Minden héten kb. az ő órait vártam... :D Óran kívül is nagyon sokat beszélgettünk (mert egyébként én voltam az egyik kedvenc tanítványa), és rendesen zavarban voltam mindig előtte. Néha én is fantáziáltam ilyenekről, hogy megölelem, esetleg megcsókolom... de ennél tovább sosem mentem, és ez is csak puszta kíváncsiság volt, nem tényleges vágy.

Igaziból én azóta sem tudtam rájönni, mi volt ez, de gyanítom, hogy csak egy nagyon erős rajongás, esetleg fellángolás, de biztos, hogy nem szerelem.

Mondjuk (csak hogy legyen "ellenpélda" is :D) én leszbikus vagyok, bár ezt akkor még nem tudtam. És nem is ekkor jöttem rá, hanem amikor tényleges szerelmet kezdem érezni egy lány iránt... ami nem ilyen volt. :) szóval ez még tényleg semmit nem jelent, nem is gondolnád, de sok tinilány esik át hasonlón, és ettől még nem lesznek leszbikusok.

2017. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem ettől "leszel" leszbikus, nekem gyanús, hogy biszex vagy, és most jössz rá, hogy a nőkhöz is vonzódsz. Ezzel nincs semmi baj szóval ne félj beismerni magadnak :) Én is bi vagyok.

Ettől függetlenül még az is lehet, hogy ez csak erős rajongás, de én azt mondanám, vonzódsz hozzá. De próbálj nem belé szeretni, nemtől függetlenül egészségtelen és nem helyes az ilyesmi tanár-diák között.

2017. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kepzeld el meztelenul. Ha alul nedvesedsz, akkor lehet:DD
2017. jún. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!